Skocz do zawartości

Ludzie czy to ma być to ???!??!?!??!


STIFAN

Rekomendowane odpowiedzi

czemu ????

Mi się nawet podoba.... biorąc pod uwagę uzupełnienie oferty Subaru w zakresie większych aut to może by całkiem całkiem

 

Takie troszkę Cayennowate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale brzydkie...trzeba sie chyba starac aby cos takiego zrobic...do tej pory moze subaru nie jest mistrzem wygladu, ale kazde na swoj sposob mi sie podoba, ale tego to chyba bym nie chcial miec, a pewnie jest to, ze nawet jak bym mial mozliwosc, to bym go nie kupil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Subaru staralo sie podobnie jak przy modelu "Bug Eye" zrobic samochod "Europejski", w tamtym przypadku, naprawde trudno mi powiedziec na jakim europejskim aucie sie wzorowano, ale patrzac na ten nieodparcie na mysl przychodzi mi Porsche Cayene, najbrzydszy SUV jaki ujzal swiatlo dzienne, z odrobina wietnamskiego "talentu" do stylizacji aut. W kwestii tego jak sie auto prowadzi :?: Przy tych rozmiarach bedzie wazylo 2 tony i to z grubym hakiem, a to nie wrozy dobrze. Naped na cztery kola w tym segmencie to standard, wiec raczej "all wheel drive" nie bedzie specjalnym argumentem "za". A 260 KM z 6 cylindrowego boxera nie da mu osiagow rakiety, chyba ze dodadza ze dwie turbiny, co uczyni z tego auta pradziwne Japonskie Porsche Cayene, tylko w takim wypadku po co kupowac Japonskie Porsche Cayene, skoro mozna miec Niemieckie Porsche Cayene, ktore sie nazywa... Porsche Cayene. Reasumujac, nie sadze aby to auto bylo specjalna rewolucja, sklanial bym sie raczej ku mysli ze jest to standardowy dla tego rynku produkt z odrobina wysokiej jakosci made in FHI, ktorego celem jest wypelnienie luki w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiac to auto musieli sobie myslec: A tak tak, nowy terenowy, wezmiemy tego, Porsche Cayene, bo jest duze terenowe i europejskie, to sie bedzie podobalo, dodamy mu swiatla z tego nowego Mercedesa bo taki smukly i sportowy a z tylu zrobi, zeby nadwozie mialo przetloczenia jak Alfa 147 bo ladna i tez sportowa, calosc nadmuchamy jak balon zeby bylo wielkie i sie Amerykanin zmiescil z zakupami a do przodu damy atrape a'la Seat stajl, bo taki mamy nowy dizajn. Co za bajzel :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, chyba Fiat Multipla stracił palmę pierwszeństwa na mojej prywatnej liscie delikatnie rzecz ujmując nienajładniejszych samochodów świata.

 

A tak na serio, to zrobiony pod gusta amerykańskie, bo to duży rynek, ewentualnie pod Chiński bo tam teraz mają boom i nie mogą zaspokoić popytu, więc miejscowi dziergają nawet z trawy i trocin pojazdy :twisted: :wink:

 

A moja ocena: ja bym tego nie kupił, bo są ładniejsze pojazdy w klasie SUV, chybą że w promocji dołączany by był FORYŚ 2.5 lub IMPREZA za 15 % wartosci. Od razu się człowiek lepiej czuje, jak sobie tak pofantazjuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na żywo, pamiętacie WRX 2001 też na fotkach wyglądał gorzej niż na Live. :)

:twisted:

Mógł wyglądać gorzej na fotkach niż na live???? To musiały być straszne fotki!!!! Mam WRX MY02 i często patrzę na te lampy w poszukiwaniu piękna....cholera nic.Czytam teraz Kod Leonarda da Vinci...pewnie w tych lampach skrył swoją tajemnicę....Ciągle nic w nich nie znajduję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...