Skocz do zawartości

Ludzie czy to ma być to ???!??!?!??!


STIFAN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w Subaru ale z tego co słyszałem w Mercedesie pracuje pięć niezależnych zespołów opracowujących dany model, z pośród których zatwierdzany jest jeden. Poniższy model Mercedesa CLS był bliźniaczym bratem E-klasy, który miał nie ujrzeć światła dziennego. Zrobiony na próbę a rodzice zapomnieli go zniszczyć. Jak jest w przypadku nowego Subaru i czym się kieruje zespół projektantów nie mam pojęcia i jak sądze pewna część forum - owiczów.

Jednak że znajdzie grono osób, którym z pewnością przypadnie do gustu.

 

:?: :? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZANOWNA DEREKCJO, MAM POMYSŁA NA NOWEGO KONKURSA ............DLA MALKONTENTOW.

KONKURS NA PROJEKT VANA SUBARU ............... ale se pouzywam na tych projektach i projektantach. Ten bedzie Wietnamczyk , tamten ze Sri Lanki, inny z Tadżykistanu abo wysp Hula Gula.

 

WŁÓŻCIE W TO DUZO SERCA .....tak zebym sie posikal ze smiechu.

 

Zaprezentowany projekt Vana podoba mi sie bo ................TAK.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie, jak wsadza mu ten hamerykancki 2,5 litra turbo, to auto bedzie swietna alternatywna dla drogiego cayene, bijac na glowe wlasciwosciami jezdnymi wiekszosc konkurencji, w rodzaju chevroleta tahoe. A stylistyka :?: kogo to wlasciwie obchodzi :?: Poza Rangerover'em wszystkie te suv'y sa jednakowo paskudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusiu to nie jest dzieło mojego autorstwa ale znalazłem go gdzieś w necie

 

Dobrze zem Ci synus nie dala na imie Krzysztofkolumb, bo bym sie normalnie ze wstydu zjarala. Jak bym cie pchla na archeologie, to bys se piencioma ruchami sztychowki wykopal ze czydziesci postow z tem rysunkiem na forumie.Tu juz wszyskie se zapomnialy jak wyglondal concept car B11 co se jo szczelilo FHI z tektury, na podstwie tego gryzmola. Chyc sie za kredki i walnij cos, co by mamusia sie mogla choc raz w roku porzonnie wyrzygac, bez konieczniosci czytania krytyk tak zwanych "powtarzalnych" w stylu : nie zgadzam sie z przedmówca ze auto jest brzydkie, poniewaz jest ochydne....... abo ...... : w sumie auto mie sie podoba gdyby nie grill, lampy, karoseria, deska rozdzielcza, siedzenia, kierownica, zegary, felgi i nie wiem czego sie tak czepiacie tych slicznych bocznych lusterek. Ludzie na tem forum sie cheba dobierali z jakiegos klucza, bo jak pierszy napisze ze ladne, to wszyskie pozostale majo orgazm, a jak napisze ze brzydkie, to sie reszta przesciga w wyszukiwaniu podobienstw do posla Giertycha....... normalnie.... papuga prendzy bedzie miala swoje zdanie.

 

Derekcja !!!!!! nie spac !!! KONKURS !!!!! co jes ? piniendzi na nagrody nie ma ???? To kurtke zimowom. Przecierz Wielkopolanin nie bedzie bez przerwy pral kurtek :twisted:

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zdjecia:

 

http://img.ranchoweb.com/images/skinkmania/subarub9x28largeimagefile293.jpg

 

Wnetrze mnie sie bardzo podoba, a i tutaj z zewnatrz fajniutko wyglada, chyba sie przyzwyczajam :)

 

 

wnętrze fakt-nienajgorsze....najfajnieszy element-ZEGARY :arrow: zajebiste 8) choć widać ze i tu sie na alfie wzorowali :roll:

 

PS.chyba też sie przyzwyczajam (nie mam wyjscia :roll:) ale całkowitą ocene chcialbym przesunąć do momentu jak zobacze autko na własne oczy(choć szybko to zapewne nie nastąpi) bo inaczej jak sie patrzy na auto na żywo a inaczej "live" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru recently confirmed what we've been showing you since last year - that a new seven-passenger crossover vehicle was in development. Now, our spies have nabbed the real thing, just a week before its official Detroit show introduction.

 

Officially named the B9 Tribeca, the vehicle was caught during a video shoot in Long Beach, California. As can be seen, this crossover is larger than the Outback and it wears Subaru's new signature grille.

 

Developed under the codenames SG/X and 00X, the premium crossover wagon has already hit the consumer clinics in southern California , and has received positive feedback. Subaru insiders have commented about the vehicle's very versatile and highly flexible interior, and it's believed that the second and third rows of seats will fold flat to accommodate cargo, as well as flexible seating configurations. More accurately, insiders have been referring to this as a 5+2 passenger configuration.

 

The 2006 Tribeca will be built in Lafayette, Indiana, and should start running off the assembly line in just a year from now. Sources tell us it will measure in at about 195 inches overall, with a 108-inch wheelbase. Power is expected to come from Subaru's 3.0-liter H6 boxer engine, and, of course, it will be all-wheel drive. Pricing likely will start from the low-to-mid $30,000 range with an estimated production of up to 40,000 units annually. The Subaru vehicle will be followed by Saab's version built on the same platform, and also built in Lafayette.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...