Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się też wydaje. Dziwi mnie tylko, że włożyli tyle wysiłku w marketing i współpracę np. z Porsche a zbagatelizowali podstawowa kwestię, czyli słabsze konsole.

 

W miarę jak nowe konsole będą zastępować stare sytuacja się uspokoi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planują potem DLC więc kilka lat na pewno to potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, subleo napisał:

W miarę jak nowe konsole będą zastępować stare sytuacja się uspokoi.

To zalezy ile osob zrobi refunda, ile jeszcze wiader z ekstrementami sie wyleje na na Redow i ile czasu zajmie Schreierowi napisanie artykulu o tym co sie wydarzylo. A hype train zostal maksymalnie wykorzystany i nie sadze zeby nastepna gra im sie zwrocila juz w preorderach. Szczegolnie, ze runal mit wspanialych i niepowtarzalnych Redow a ekipa pewnie sie wykruszy (znowu, bo sporo osob od Wieska poszlo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby info nieoficjalne ale chyba jest naprawdę gorąco, szczerze to nie wiem na ile patche mogą naprawić błędy bo to co można zobaczyć na yt jakie krzaki wychodzą w grze to nie pamiętam kiedy widziałem.. trochę dużo tego

https://www.pb.pl/bunt-tli-sie-w-cd-projekcie-1103724

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, markos007 napisał:

Niby info nieoficjalne ale chyba jest naprawdę gorąco, szczerze to nie wiem na ile patche mogą naprawić błędy bo to co można zobaczyć na yt jakie krzaki wychodzą w grze to nie pamiętam kiedy widziałem.. trochę dużo tego

 

Złe wieści idą w świat. Cyberjunk 2077 ;)

 

https://www.zerohedge.com/technology/cyberjunk-2077-gaming-studio-stock-crashes-employees-revolt-after-sony-pulls-game-over

 

Nie wiem po co to wypuścili takie niedorobione, można było spokojnie ponownie przełożyć premierę a kurs by pewnie jeszcze w górę poszedł w międzyczasie, hype i oczekiwania dają w tym wypadku lepszą przebitkę niż realna zyskowność (której i tak w sumie nie ma patrząc na C/Z) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, pewnie nie jedna osoba korzystała, w sezonie ciężko było znaleźć miejsca a banki nagle wstrzymują finansowanie pomimo że jak wszystko podobno wróci do normy po szczepieniach to hotele będą pełne.
Może się niedługo okazać że to wszystko jest robione aby za chwilę jakiś inwestor przyjechał z propozycją nie do odrzucenia odkupienia za 1/3 ceny. I taki może jest cel tego wszystkiego

https://www.portalspozywczy.pl/horeca/wiadomosci/siec-hoteli-golebiewski-na-granicy-bankructwa,193094.html

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krist napisał:

nie wiem jakie macie doświadczenie z bankami, moje jest takie że one dokłanie tak robią. jak potrzebujesz pieniędzy to właśnie wtedy każą oddawać wszystko. Jak nie potrzebujesz, naprzykrzają się z ofertami kredytów

Decyzja kredytowa w 15 minut, a prolongata raty kapitałowej 3 tygodnie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowmy sie, ze jak Golebiewski zbankrutuje to wlasciciele i tak sa ustawieni do konca zycia,

straca lokalsi ktorzy tam pracuja, straci tez okolica, bo mimo wszystko to jakis tam symbol i sporo ludzi jezdzi tam z uwagi na te hotele.

ja satysfakcji czuc nie bede jak zbankrutuja, bo na pewno sie zaraz pojawi jakis pisowski paciotek i kupi to za grosze.

 

"znajoma" pracuje w spolce skarbu panstwa i opowaida, ze jak wczesniej probowali sprzedawac swoje nieuzytkowane nieruchomosci przez lata tak teraz ida akty notarialne jeden za drugim,

oczywiscie cena ~20% poprzedniej, kupujacy oczywiscie nieprzypadkowi.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ayo napisał:

umowmy sie, ze jak Golebiewski zbankrutuje to wlasciciele i tak sa ustawieni do konca zycia,

z tego co piszą kredyt budowę na nowy hotel w Łebie dostał pod zastaw na swój majątek prywatny. Gołębiewski akurat miał co zastawiać z prywatnego majątku ;)

Oczywiście szczawiu jeść nie będzie ale uważam, że powoli coraz częściej będzie widać kolejne przypadki dużych biznesów, które będą na skraju wypłacalności (patrz ostatni zakup przez Medicover sieci siłowni)

Kto ma zarobić na tym całym zamieszaniu i tak zarobi np. Państwo Szumowscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wypadnie IPO Answer.com, bo obniżona została cena z 36.50 PLN na 25 PLN. Hmm?

 

Nie wiem, czy jeszcze nie podano informacji o redukcji czy po prostu jej nie było. A fundusz MCI zmniejszył liczbę akcji do sprzedaży w ramach oferty.

 

https://strefainwestorow.pl/artykuly/debiut-ipo/20201218/answear-cena-ostateczna

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 11:46, markos007 napisał:

 

Gotówka nie idzie w diabły, tylko nikt nie chce płacić prowizji za trzymanie kasy na rachunkach, a dla dużych firm ujemne oprocentowanie powoli robi się standardem. Stąd poszukiwanie alternatywnych sposobów zaparkowania środków    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.12.2020 o 18:39, GREGG napisał:

Stąd poszukiwanie alternatywnych sposobów zaparkowania środków    

Nieruchomości dalej w górę ? 

Chciałem coś sprzedać, ale co ja wtedy z gotówką zrobię ? :krecka_dostal:

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...