Skocz do zawartości

Czarna Vectra z Katowic czyli 500 zł i 10 pkt.


charlot

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ja się spotkałem z miłymi panami z innej okazji, ale z krótkiej rozmowy wyniknęło, że ja moim GT o 232 patatajach nie miałbym szans uciekac. Wiem, że mają 3.2 pod maską i jedyne czego mi zazdrościli to napęd na cztery łapy.

 

PANOWIE! PATRZCIE W LUSTERKA w okolicach Katowic, głównie węzeł mikołowski i A4.

 

01092008015qq4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze jest jedna bordowa V6 turbo :))))) taka zupełnie cichociemna tylko kolor nietypowy.... a z czarną to z 4 razy w tyg sie mijamy ostatnio nawet uśmiech dostałem:)))) Ale jakoś nigdy sie nie puściłi za mna mimo ze wyprzedzam ich przepisowo te 130 a potem 500m dalej w palnik ...

 

Proponuje bardziej uważać na bordową panowie bardzo są niemili i niewyrozumiali ....kilku znajomych sparwdzało i akcje w stylu 16ptk i 1000zl za przewinienia za które by nikt inny polowy tego nie dał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z krótkiej rozmowy wyniknęło, że ja moim GT o 232 patatajach nie miałbym szans uciekac.

Nie wierz w to, bujda na resorach. Ale też nie uciekaj. W Katowicach zawsze odkąd pamiętam chodziły pogłoski jakoby tutejsza drogówka miała "podrasowane silniki" nawet w Polonezach. Był tam taki jeden gość, który ganiał i doganiał zwykłym Poldkiem zachodnie fury i motocykle MZ, CZ. On już nie pracuje, tak że spoko. Nie ma tam w tej chwili rajdera, który pogonił by za Imprezą lub Evo.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z krótkiej rozmowy wyniknęło, że ja moim GT o 232 patatajach nie miałbym szans uciekac

 

a co innego mieli Ci powiedzieć?

 

że maja nowy sprzęt ale go nie ogarniają i gdybys się zdecydował uciekać to bardzo proszą o wybranie letniego, słonecznego dnia, w godzinach porannych a jako miejsce akcji autostradę A4, licząc na to że po 200 kilometrach Ci się paliwo skończy i Cię dopadną? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w to, bujda na resorach.

 

Też mi się tak wydaje.

 

Nota bene nigdzie w ofercie opla nie znalazłem wersji 3.2 - najmocniejszy jest 2.8 turbo 280 KM. Jestem przekonany, że przelicznik mocy do masy ma gorszy, niż GT, szczególnie, że taki policyjny wóz jest wyładowany sprzętem dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w to, bujda na resorach.

 

Też mi się tak wydaje.

 

Nota bene nigdzie w ofercie opla nie znalazłem wersji 3.2 - najmocniejszy jest 2.8 turbo 280 KM. Jestem przekonany, że przelicznik mocy do masy ma gorszy, niż GT, szczególnie, że taki policyjny wóz jest wyładowany sprzętem dodatkowym.

 

3.2 jest/był mot. Z32SE 211 PS

 

2.8 T (Z28NEL) 230 PS

2.8 T (Z28NET) 250 PS

2.8 T (Z28NET) 255 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałek z rok temu akcje z Panami w Vectrze przed Radomiem na dwupasmówce od strony W-wy. Widziałem ich że sie na mnie czają wiec jechałem 110km przepisowo, podjechali do mnie na lewy pas, i gość wymachiwał ręką " go, go" , myślałem że podpucha, każą mi jechac a potem zfilmuja i nagrodzą mnie 10pkt, olałem ich ale on mi ciągle pokazuje żebym się z nimi ścignął i nie wytrzymałem :twisted: zapiołem trzy, cztery , pięć , oni tez pełna rura, ale zostali w tyle , przy 200km/h odpuściełem, podjechali z boku i gość pokazał cool :roll: uśmiechnął sie i odjechali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, byl taki silnik . W Omedze zastapil silnik 3,0. Pozniej byl tez montowany w Signum czy jak mu tam bylo. Topowe Vectry dostawaly tez ten silnik, ale pozniej sie chyba wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hrabstwie Essex lepiej sobie odpuscic zabawy z policja :mrgreen: panowie z drogowki (interceptor team - brzmi zajebiscie) maja kilka Scoobich, Evo i helikopter:

 

http://demand.five.tv/Series.aspx?serie ... terceptors

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 12:36 pm ]

347f407a47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja się spotkałem z miłymi panami z innej okazji, ale z krótkiej rozmowy wyniknęło, że ja moim GT o 232 patatajach nie miałbym szans uciekac. Wiem, że mają 3.2 pod maską i jedyne czego mi zazdrościli to napęd na cztery łapy.

 

PANOWIE! PATRZCIE W LUSTERKA w okolicach Katowic, głównie węzeł mikołowski i A4.

 

Obrazek

 

jeszcze jest kawowa, granatowa i srebrna oraz bordowa jak juz koledzy wspomnieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponoć szykuje sie nowy przetarg na nowe auta ale cisza jakie, tyle co slyszalem katowicka drogówka na autostradki tutaj chce auta ok 260-300ps zafundować z kamerami mierzącymi predkośc z przodu tyłu i do 3 samochodów na raz.......

 

Te opelki ponoć są juz dość zwrócone i kilometrow sporo maja nabite...

Az sie boje bo dziennie tędy do pracy sie poruszam....a czasem lubię zaspac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja się spotkałem z miłymi panami z innej okazji, ale z krótkiej rozmowy wyniknęło, że ja moim GT o 232 patatajach nie miałbym szans uciekac. Wiem, że mają 3.2 pod maską i jedyne czego mi zazdrościli to napęd na cztery łapy.

 

PANOWIE! PATRZCIE W LUSTERKA w okolicach Katowic, głównie węzeł mikołowski i A4.

 

Obrazek

 

jeszcze jest kawowa, granatowa i srebrna oraz bordowa jak juz koledzy wspomnieli :mrgreen:

 

Dokładnie. Ja widziałem tę czarną i kawową, a na radyjku często o srebrnej słyszę.

Ponoć też mają jakiś nowy motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach zawsze odkąd pamiętam chodziły pogłoski jakoby tutejsza drogówka miała "podrasowane silniki" nawet w Polonezach. Był tam taki jeden gość, który ganiał i doganiał zwykłym Poldkiem zachodnie fury i motocykle MZ, CZ.

Jak parę lat temu skradziono mi samochód Katowicach, to miałam przejażdżkę po mieście z panem policjantem takim właśnie Polonezem. Na pierwszy rzut oka grat jakich mało, nawet wyraziłam swoje powątpiewanie co do możliwości powozu :lol:. Wtedy pan policjant najpierw mi wytłumaczył, że ich Poldki mają pod maską silniki Rover-a, a potem pokazał co on potrafi :shock:. Chyba nigdy jeszcze tak się nie zapierałam nogami na prawym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hrabstwie Essex lepiej sobie odpuscic zabawy z policja panowie z drogowki (interceptor team - brzmi zajebiscie) maja kilka Scoobich, Evo i helikopter:
i pewnie potrafią jeździć :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 9:28 pm ]

ich Poldki mają pod maską silniki Rover-a, a potem pokazał co on potrafi . Chyba nigdy jeszcze tak się nie zapierałam nogami na prawym
To pewnie był bordowy Poldek, ale żeby tam ktoś umiał jeździć to nie słyszałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim "Motorze" jest artykuł o policyjnych autkach z wideo na pokladzie. W sumie Policja ma ich 198.

Najmocniejsze są Vectry C 2.8 V6 (280KM, 6.4 "do setki") - 28 szt. (12 filmuje z tyłu, 16 z tyłu i z przodu). W sumie Vectr jest 87. 32 Octavie (w tym 8 200 konnych), 26 Mondeo II (4 226 konne), 15 Mondeo I, 10 Megane Sport (225KM) i 5 Passatów (w tym 1 3.2 V6 255KM).

Pozostałe to:

1 A4, 1 A6, 1 C5, 1 Leganza, 4 Nubiry, 1 Brava, 1 Focus, 1 Cee'd, 1 Maxima :shock: i inne

 

"Najciekawsze" są VW Vento 1.8 75KM (14,4 do setki...) i Opel Astra (1.6 74KM).

 

Reszty mi się nie chce przepisywać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk55XL, Obydwie te Vectry o których wspomniałeś mam okazję widywać dość często właśnie na trasie Gliwice-Rybnik (ja jeżdżę tamtędy dziennie do pracy do Gliwic), w szczególności tą czarną (kręci sie bliżej Rybnika), a bordowa koło Gliwic.

Jakby tego było mało - na tej trasie, Rybnicka straż miejska notorycznie rozstawia fotoradar na statywie i czai sie w kszaczorach granatowym fordem Fuzion - dziś rano łowili tych co śmigali od Gliwic, więc znów miałem szczęście, bo o tej porze to ja w drugą stronę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie z każdym można......porozmawiać :mrgreen:

kilka dni temu wracałem sobie z Katowic no i pech chciał że taka ładna czarna Vectra (chyba z Zawiercia) też jechała w moim kierunku, cyk, cyk i po paru chwilach jestem w telewizji przemysłowej :evil: (tak swoją drogą STi ma fajną pupe, dobrze się prezentuje :mrgreen: ), cóż hamowanko i uderzam do Panów na TV, chipsy i pogawędke :mrgreen: Na całe szczęście obyło się bez mandatu i innych "korzyści majątkowych" (żeby nie było nigdy w życiu czegoś takiego nie robiłem i nie zamierzam nic nikomu proponować, więc prosze bez zbędnych uszczypliwości)

 

dodam tylko że wszystkie rozmowy w tych samochodach są rejestrowane, także uważać co się mówi :!:

 

PS: To ściema, że nie można kasować tych nagrań, bo jak trzeba to się da...

 

niestety to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

przesadzacie z każdym można......porozmawiać :mrgreen:

kilka dni temu wracałem sobie z Katowic no i pech chciał że taka ładna czarna Vectra (chyba z Zawiercia) też jechała w moim kierunku, cyk, cyk i po paru chwilach jestem w telewizji przemysłowej :evil: (tak swoją drogą STi ma fajną pupe, dobrze się prezentuje :mrgreen: ), cóż hamowanko i uderzam do Panów na TV, chipsy i pogawędke :mrgreen: Na całe szczęście obyło się bez mandatu i innych "korzyści majątkowych" (żeby nie było nigdy w życiu czegoś takiego nie robiłem i nie zamierzam nic nikomu proponować, więc prosze bez zbędnych uszczypliwości)

 

dodam tylko że wszystkie rozmowy w tych samochodach są rejestrowane, także uważać co się mówi :!:

 

Tak poprostu puścili Cię wolno... :?: :?: :?: Ehh... szczęściaż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...