Skocz do zawartości

III edycja 4turbo Impreza & Evo Rallysprint Tychy 05.10.


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też będę i gorąco polecam przyjazd, jak ktoś nie był ostatnim razem to w sumie wiele nie stracił bo trasa byłe nieciekawa a AZT miał mały problem z ogarnięciem imprezy, ale tym razem ma być długa trasa (oba duże owale!!) taka jak była 3 tygodnie temu na 3 rundzie AZT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wrzucić...

 

 

logo.jpg

 

Zespół nie-ASO oraz Automobilklub Ziemi Tyskiej mają przyjemność zaprosić kierowców Lancerów Evo i Imprez Turbo na trzecią edycję nie-ASO Impreza&Evo Rallysprint.

Impreza odbędzie się 05 października 2008r. na znanym z poprzednich edycji torze testowym Fiata w Tychach.

 

Zgłoszenie do rallysprintu odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłatę na konto:

Automobilklub Ziemi Tyskiej Tychy 43-100 ul Budowlanych 90

PKO BP O/TYCHY 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524 (w tytule należy podać imię i nazwisko kierowcy).

 

Wpisowe:

Od 28.08.08r – 01.10.08r. ……………… 200zł

Wpisowe w dniu imprezy ………………… 500zł

 

INFORMACJE DODATKOWE:

1. Przewidziany podział na klasy:

Klasa I GT/WRX

Klasa II STI/EVO

Przewidziane trzy próby o łącznej długości około 12km.

 

2. Po wypełnieniu formularza i wpłacie wpisowego, zawodnik zostanie umieszczony na liście zgłoszeń.

3. W III edycji nagrodami będą puchary, nie będzie nagród finansowych.

4. Można wystartować bez pilota.

 

OBOWIĄZKI:

1. Konieczność posiadania potwierdzenia opłacenia ubezpieczenia NNW.

2. Obowiązek posiadania kasków ochronnych dla kierowcy oraz pilota.

 

TRASA

Poniżej poglądowa trasa, która może ulec niewielkim zmianom.

trasasmdr3.th.jpg

 

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ

 

Lista zawodników którzy wpłacili wpisowe znajduje się TUTAJ

 

Regulamin Rallysprintu jest dostępny TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq racja. Źle napisałem. Przepraszam.

 

A ja za zbyt ostrą reakcję.

 

Pozdrawiam serdecznie 8).

 

Ale wersal :mrgreen: Uszczypnijcie mnie, bo chyba śnię :wink:

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 1:20 pm ]

Wolę te 200 zł zainwestować w ozdobienie nogi :P

Co autor miał na mysli? Pytam poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga napisał/a:

Wolę te 200 zł zainwestować w ozdobienie nogi :P

 

Co autor miał na mysli? Pytam poważnie.

 

200zł to jedna sesyjka tatuowania po super hiper promocji dla Ragi :twisted:

 

A kto widział moje skromne nóżki ten wie, że już bardzo mało miejsca zostało ;)

 

:twisted:http://www.np126p.pl/index.php?module=G ... s#comments :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na doświadczenia z pojeżdżawek, gdzie deklaruje się 50 osób, przyjeżdża 7, uważam to za bardzo rozsądne podejście. Naprawdę chcesz przyjechać - płacisz 200 i masz z głowy. A jak nie chcesz to...

 

...i tak nie przyjedziesz, a więc czy w dniu zawodów będzie kosztowało 500, czy 5000, to żadna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe w dniu imprezy ………………… 500zł

Ja rozumiem, że zależy organizatorom na wcześniejsze wpisy ale te 500zł to lekkie przegięcie. Fakt, że temat dotyczy osób raczej zamożnych ale mimo wszystko...

 

Ustalanie zasad wpisowego to domena organizatora, można z jego oferty skorzystać lub nie, a takich komentarzy można sobie oszczędzić. Nie istnieje żadna Urzędowa Metodologia Ustaleniologii Wpisologii :razz: , choć niektórym się chyba marzy :???:

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 2:22 pm ]

Raga napisał/a:

Wolę te 200 zł zainwestować w ozdobienie nogi :P

 

Co autor miał na mysli? Pytam poważnie.

 

200zł to jedna sesyjka tatuowania po super hiper promocji dla Ragi :twisted:

 

A kto widział moje skromne nóżki ten wie, że już bardzo mało miejsca zostało ;)

 

:twisted:http://www.np126p.pl/index.php?module=G ... s#comments :twisted:

 

OK, nie dociekam :mrgreen: . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniędzy z wpisowego byłoby więcej.

 

Ale z tego, co rozumiem, w takim systemie cenowym nie chodzi głównie o zarobienie, a o potwierdzenie, ilu osób można się realnie spodziewać. Bo jak ktoś wpłacił, to pewnie przyjedzie - chyba, że wydarzy mu się coś NAPRAWDĘ nieoczekiwanego. A jak zadeklarowało 50 osób, może - jak pisałem - przyjechać 7, ale i 37. I jak wówczas organizator ma np. ustalać harmonogram zawodów, czy też takie drobiazgi, jak ilość wody dla startujących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o trzymanie się tematu.

 

 

macie pytania dotyczące spotkania, umawiacie się na wspólny wyjazd, trzeba wybrać jeden rodzaj wódki, czy słuszny rodzaj opon... do tego jest ten topic :!:

 

thank You from the mountain itp. itd. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu słów chojnyego dodam, że wyrzuciłem w niebyt dyskusję na temat działalności organizatora Rallysprintu. Fakt, że zabronione jest tu reklamowanie konkurencji dla SIP, nie jest równoznaczny z przyzwoleniem na niewybredne wypowiedzi pod jej adresem.

 

nie-ASO nie jest tu wrogiem publicznym numer jeden, po którym można sobie dowolnie jechać.

 

Nie jestem pracownikiem SIP, nie mogę niestety skonsultować się z Dyrekcją z racji jej wyjazdu do ju-es-end-ej, ale jestem przekonany, że SIP, który jawi mi się jako firma etyczna, nie mógłby zaakceptować w swoich serwisach - a takim jest Forum subaru - wypowiedzi na temat konkurencji na takim poziomie, jak zaprezentowany przez foreksa.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu słów chojnyego dodam, że wyrzuciłem w niebyt dyskusję na temat działalności organizatora Rallysprintu. Fakt, że zabronione jest tu reklamowanie konkurencji dla SIP, nie jest równoznaczny z przyzwoleniem na niewybredne wypowiedzi pod jej adresem.

 

nie-ASO nie jest tu wrogiem publicznym numer jeden, po którym można sobie dowolnie jechać.

 

Nie jestem pracownikiem SIP

Ale jesteś gość z klasą! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, tu nie chodzi o klasę. Ja po prostu sumiennie przestrzegam Regulaminu, a Regulamin jest tak jasny (punkty I.3 i I.6) , że za każdym razem zastanawiam się, dlaczego jest wokół niego tak wiele dyskusji i prób naginania go.

 

Dlatego jeśli sumiennie tępię reklamowanie konkurencji SIP, tak samo sumiennie będę bronił prawa do zachowania dobrego imienia przez wszystkich, w tym konkurencję SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, tu nie chodzi o klasę. Ja po prostu sumiennie przestrzegam Regulaminu, a Regulamin jest tak jasny (punkty I.3 i I.6) , że za każdym razem zastanawiam się, dlaczego jest wokół niego tak wiele dyskusji i prób naginania go.

 

Dlatego jeśli sumiennie tępię reklamowanie konkurencji SIP, tak samo sumiennie będę bronił prawa do zachowania dobrego imienia przez wszystkich, w tym konkurencję SIP.

 

Ja jednak (nawet ryzykując pasek :mrgreen: ) pozostanę przy swoim zdaniu napisanym powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...