Skocz do zawartości

III edycja 4turbo Impreza & Evo Rallysprint Tychy 05.10.


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

waszka, GT bangla już swobodnie ?? :) Gdybyś mówił wcześniej, że kasa jest blokadą startu to wygospodarowałbym fundusze na wsparcie Twojego startu i kolejną walkę. Na lewy fotel się nie pcham bo do tego trzeba się przygotować.

 

Zjawiam się jutro z zestawem fotografów. Sam będe z kamerką także jak uda mi się sklecić jakiś filmik to zapodam.

Ogólnie jeśli ktoś jeszcze potrzebuje pilota to ogarniam temat, Waszka może wydać swoją opinię o mnie :) Tym razem nie mam ciśnienia na start ale jeżeli ktoś naprawdę potrzebowałby wsparcia to chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam będe z kamerką także jak uda mi się sklecić jakiś filmik to zapodam.
no to sobie fotki porobimy... ja miałem jechać jako pilot, ale niestety :neutral: mój kierowca sprzedał GT-ka :shock: a liczyliśmy ze sie chętny na niego nie znajdzie przed 4T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, GT bangla już swobodnie ?? :) Gdybyś mówił wcześniej, że kasa jest blokadą startu to wygospodarowałbym fundusze na wsparcie Twojego startu i kolejną walkę. Na lewy fotel się nie pcham bo do tego trzeba się przygotować.

 

Fajnie,że o mnie pamiętasz :smile: Wstyd się przyznać,ale mam nową kierownicę,której jeszcze nie ogarniam :mrgreen:

A tak poważnie to moja młoda jutro śmiga na studia i ktoś musi ją odwieźć na dworzec :lol:

Następnym razem polecimy :wink:

Powodzenia dla wszystkich startujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZA666, czyli rozumiem ze będziesz jutro...

Kurcze zawsze tam jest pełno ludzi z forum ale nigdy nie wiadomo którzy to (po za tymi oczywiście co ich znam). Chętnie jednak poznam osobiście kogoś więcej, z forumowej ekipy.

Osobnicy z forum powinni mieć obowiązkowo coś ze świniaczem no... jak sie staracie. Jam T-shirt mam. Chociaż jutro raczej chłodno wiec będę w polarku jedynego słusznego koloru i złotą świnią :cool: każdy tak powinien :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzo, dla jednych przegięcie, dla innych regulamin...

 

Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że na forum są sami imbecyle, którzy bez linku do wątku na portalu firmy organizującej RallySprint nie trafią do tego wątku... Szczególnie, że na tym portalu jest to główna wiadomość na głównej stronie... :roll:

 

Powtarzam: szanujmy się, a nie próbujmy udawać greka :idea:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, moja odpowiedź w żadnym stopniu nie odnosiła się do Twojej wypowiedzi, a jednie do komentarza autorstwa Pyzo.

 

Notabene pisząc:

 

linki do stron, które doskonale znam

 

potwierdziłeś teorię, którą wysnułem 8), tj. że ci, którzy wiedzą o 4T RallySprint i są tą imprezą żywo zainteresowani, doskonale znają miejsce w sieci, w którym można znaleźć wyniki 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzo, dla jednych przegięcie, dla innych regulamin...

 

Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że na forum są sami imbecyle, którzy bez linku do wątku na portalu firmy organizującej RallySprint nie trafią do tego wątku... Szczególnie, że na tym portalu jest to główna wiadomość na głównej stronie... :roll:

 

Powtarzam: szanujmy się, a nie próbujmy udawać greka :idea:.

 

szybciej napisalem niz pomyslalem. dlatego wiadomosc juz wyedytowana...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zauważyliscie nowe monstrum Marcina .... :roll: :?: :twisted:

Brzydkie, ale tak poza tym to robi wrażenie :wink:

 

Ogólnie bardzo udany sprint. nie-ASO ma chyba monopol na dobrą pogodę. W sobotę lało niemiłosiernie. A niedziela piękna i ciepła.

Bardzo ciekawie było, zawodnicy i sprzęty jak zawsze dobrze przygotowane. Było na co popatrzeć i miło spędziłem czas :) No i fajnie, że był 4ty przejazd. Pozdrawiam wszystkich znajomych, tych, z którymi się nie widziałem (ale ich dostrzegłem) również. Akurat wczoraj wjechałem sobie na ambicję i postanowiłem nakręcić ciekawy materiał na film. Mam nadzieję niedługo poskładać go do kupy i rzucić na łącza :)

 

Prezes AZT sugerował Sprint zimowy dla STi i Evo. Uważam, że to pomysł warty rozważenia. A może zrobić puchar 4T ?? 4 rundy w ciągu roku. 2 w warunkach zimowych (wiem wiem, że ze śniegiem różnie bywa) i 2 letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

A co to za wóz?

 

 

Niestety na tym forum nie można odpowiedzieć na twoje pytanie

 

e tam nie mozna ...

Marcin jest dla mnie kolegą z toru i osobą która na poczatku mojej przygody z Subaru dała mi dużo pomocynych wskazówek.

Nie traktuje go jako "prezes inside" ale jako frienda , a przy okazji

pamiętam ile radości mi sprawiał startując Subarakiem na 1/4 mili.

Chcąc czy nie chcąc nakręcał pozytwyny wizerunek tej marki i za to powinien być szacun :!:

 

Dobra koniec pierdu pierdu ....z tego co mi sie o ucho obiło to auto jest totalnym masakratorem i zastanawiam sie jak będzie wyglądać ALT w przyszłym roku :oops::mrgreen::twisted:

Koledzy z WSMP chyba trochę sie zawstydzą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na tym forum nie można odpowiedzieć na twoje pytanie :razz:

 

Oj tam od razu "nie można" :mrgreen:.

 

A z innej beczki: czy tam próby są ustawiane na kolejnych Rallysprintach inaczej, czy też konfiguracja jest taka sama? Domyślam się, że kształt toru wymusza pewne podobieństwa - pytanie więc jest, jak duże są to podobieństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...