Skocz do zawartości

III edycja 4turbo Impreza & Evo Rallysprint Tychy 05.10.


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Narazie tylko jedna osoba na liście :shock:...

 

Pierwszy raz się wybieram na RallySprint i może jest ktoś chętny, żeby pojeździć na prawym?? Może nawet nie tylko sobie pojeździć, ale podyktować trasę i przekazać doświadczenie :mrgreen: :wink:

kofcio, ja jestem chętny :smile: w prawdzie na torze w Tychach głównie bywam zawsze na tzw. oglądarę, ale chętnie skorzystam z Twojego prawgo fotela, no i oczywiście co nie co podyktuje :wink: może mistrzem pilotażu nie jestem ale w miarę "kumam" jak opisać trasę :wink:

Jak coś to :arrow: PW

 

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 12:38 am ]

cala trasa na torze jest z asfaltu/betonu ktory strasznie lubi zjadac opony :)

 

ale jak trzyma... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio, ja jestem chętny :smile: w prawdzie na torze w Tychach głównie bywam zawsze na tzw. oglądarę, ale chętnie skorzystam z Twojego prawgo fotela, no i oczywiście co nie co podyktuje :wink: może mistrzem pilotażu nie jestem ale w miarę "kumam" jak opisać trasę :wink:

Jak coś to :arrow: PW

:arrow: PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko jedna osoba na liście :shock:...

Bo czekają na wpłaty - w sumie dobre podejście bo ostatnio były z tym jaja, że ludzie rezygnowali z przyjazdu bo byli już na liście rezerwowej a tymczasem kupa ludzi w końcu nie przyjechała :sad:

 

Ja Wam tylko powiem, że tym razem naprawdę warto przyjechać, bo traska będzie extra (oba duże owale!), będzie dokładnie taka jak wczoraj a wczoraj na V rundzie SMT było grubo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze będzie cierpiał na brak komunikatów "lewy/prawy* dwa bokiem" i jest gotów zabrać 85 kg balastu na prawy, to proszę zapisać się do kolejki. Zobowiązuję się coś niecoś podyktować. :mrgreen:

 

Ja ważę 70kg, moja oferta jest atrajcyjniejsza :razz:

 

Widząc co się działo na ostatnim sprincie na pewno przyjadę, zapewne jako kibic chyba że zdąże wygrać w totka do tego czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mnie mąż już 3 posty wyżej zareklamował - oferuję swoje 50 kg na prawy fotel i jakiś tam bagaż doświadczeń :wink:

 

A jeśli ktoś ma dylemat przyjechać/nie przyjechać to ja osobiście BARDZO POLECAM tor w Tychach. Ale najważniejsze to super zabawa i atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co oznacza na mapie punkt "4T bezpłatny serwis" :shock:.

 

Ogólnie auto mam sprawne, ale zawsze coś by się znalazło do poprawy :mrgreen:.

 

Serio pytam. Czy będzie sobie tam można wymienić koła, podnieść auto i wyregulować zawias? Czy najlepiej przyjechać już 'gotowym' autem?

 

Aha. Jest jeden lewy zakręt, zaraz za 'biurem rajdu' dość ciasny. Czy kwalifikuje się wyłącznie do ręcznego czy jest na tyle szeroki, że można go przejść bez poślizgu i bez wstecznego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kwalifikuje się wyłącznie do ręcznego czy jest na tyle szeroki, że można go przejść bez poślizgu i bez wstecznego ??

Na zapoznaniu z trasą sobie wszystkie zakręty przejedziesz. Warto też wybrać się pieszo jeszcze przed rozpoczęciem rajdu :) Bardzo nie lubię teoretycznego przejeżdżania zakrętów. Jeden pójdzie tam bokiem, ktoś na okrągło, a i tak najszybszy będzie Zbyszek, który w ogóle tam nie zahamuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oferuję swoje 50 kg...

cholera, z jaką prędkością chudnie człowiek na głodówce? :???:

A może jakieś zbędne organy da się tymczasowo wymontować? :twisted::mrgreen:

 

hmmm... no wiesz do III edycji jest jeszcze 3,5 tyg jeśli ktoś się zdecyduje na mój pilotaż i na jak najmniejsze obciążeniu prawego to jestem w stanie zeskoczyć do 47 kg (bez demontażu) :wink: :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...