Skocz do zawartości

III edycja 4turbo Impreza & Evo Rallysprint Tychy 05.10.


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy się będzie jechała bez ubrania

 

...ja tego nie napisałam :cool: i chciałam wszystkich uspokoić - jeśli pojadę (bo narazie nikt się nie odważył przyjąć mojej skromnej osoby na prawy) to napewno ubrana ! :razz:

 

kolezanko, jesli mozna to chcialbym skorzystac z Twojej pomocy - wyjazd na ta chwilie jednak na 70% wiec jesli w miedzy czasie bedzie ktos zdecydowany na 100% to daj prosze znac (zdeklaruje sie wtedy), na PW poslalem email i nr tel

 

Wazne - jestem poczatkujacy wiec super czasow raczej nie bedzie, zdecydowanie bede zabezpieczal tyly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ArturG75 :smile: mnie akurat na czasówce nie zależy, dla mnie będzie wielkim zaszczytem móc popilotować Imprezę i pomóc kierowcy tym bardziej temu który jeszcze nie startował w tego typu rajdach oraz temu który nie zna toru w Tychach.

Wlasnie wysłałam Ci smska - się dogadamy :cool:

 

[ Dodano: Wto Wrz 30, 2008 2:02 pm ]

Informuję, że nadal służę swoją osobą na prawy fotel z tej racji, że ArturG75 niestety nie będzie mógł przyjechać na tor do Tychów. Więc jeśli ktoś jeszcze szuka pilota to jestem ponownie "do wzięcia" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
moje dupsko jedzie rozrywkowo obstawiac tyły,więc nie kopać prosze leżącego......... :twisted::mrgreen::mrgreen: ......

.....co ja bidula tam moge.....NIC.

 

Ja jednak będę tylko kibicował,bo niestety nie dam rady finansowo.Ewentualnie w zamian za wsparcie finansowe (pokrycie wpisowego i paliwa) mogę udostępnić swoje auto (jeśli będzie gotowe) jako drugiemu kierowcy.Ktoś chętny ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak najszybszy będzie Zbyszek, który w ogóle tam nie zahamuje
:lol::lol::lol::lol: :wink:
Pan w sandalkach opija N te urodziny kumpli i nie przyjedzie. Mlodzi moga odetchnac. Sprobuje go zastapic ale pol roku nie jezdzilem wiec nie stanowie zagrozenia :roll:

 

[ Dodano: Sro Paź 01, 2008 9:51 pm ]

Kati WRC, Jak znasz tor i troche dyktujesz to ja poprosze. Musisz miec swoj chelm, na prawym nie ma szelek ( bezwladnosciowy)_priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, ale w ogóle bedziesz tak? No szkoda ze nie jedziesz ostatnio poszło CI całkiem całkiem i jak sie okazało warto, było pchać twoje auto do startu hehe...

 

Cóż z tego,jak do czołówki to hohoho i jeszcze dalej było :neutral:

Teraz sobie na spokojnie pokręcę fajne autka i pogadam z kumplami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kwalifikuje się wyłącznie do ręcznego czy jest na tyle szeroki, że można go przejść bez poślizgu i bez wstecznego ??

Na zapoznaniu z trasą sobie wszystkie zakręty przejedziesz. Warto też wybrać się pieszo jeszcze przed rozpoczęciem rajdu :) Bardzo nie lubię teoretycznego przejeżdżania zakrętów. Jeden pójdzie tam bokiem, ktoś na okrągło, a i tak najszybszy będzie Zbyszek, który w ogóle tam nie zahamuje ;)

 

Ja Kebab gwarantuje że bedę szedł wszędzie bokiem !!!!!!!! Nie dotarły mi opony więc będę jechał nie na czas ale dla przyjemniści :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...