Skocz do zawartości

Skradziono Forestera MY05 srebrny WN 86524


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!!

Przed chwilą skradziono forestera Urbankowi z Bora Komorowskiego tabl. rej. WN 86524

Auto srebrne, 2.5 turbo, rocznik 2005, ksenon, skóra, felgi "shuriken" z biało-srebrne, przelotowy ostatni tłumik.

Samochód został dziś oklejony świnkami na lusterkach.

 

 

Istnieje podejrzenie, że złodziej może się kierować w stronę Nowego Dworu Maz.

Samochód miał zdjęte boczki drzwi, wygłuszony był matami, rozbudowany system audio.

Z tyłu na klapie miał oznaczenie 2.0 XS

 

Więcej szczegółów poda właściciel jak ogarnie sprawę na Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, to jest ten, co podjechal na pol godzinki wtedy do Durbosa? Jesli tak, to cechy szczegolne: buda z 2003/05 z przodem od 2006. Do tego dosc glosna puszka tlumika koncowego. Bardzo charakterystyczne - jak go szybko nie zdemontuja i beda jezdzic, to subarofanatoholicy szybko go zidentyfikuja.

 

Przekaz wyrazu wspolczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jakaś plaga z tymi Forkami :cry: , trzeba się zastanowić nad porządnym systemem unieruchomienia pojazdu.

Gdy ostatnio byłem u elektryka doradzał mi zakup wiązki OBD i odpowiednie jej zmodyfikowanie, poprzez zamianę połączeń oraz dołożenie wysokonapięciowego połączenia. Chwalił mi się, nie wiem na ile to prawda, że w ten sposób uratował parę aut, a do jednego podchodzili 3 razy i non stop za każdym razem palili komputery. Trzeba pamiętać o dorobieniu odpowiedniej wiązki dla serwisu, system ten robi dla VAG nie wiem jak to jest w Subaru, może ktoś się wypowie od strony technicznej???

 

O opisy sensu takiego zabezpieczenia prosiłbym pisać w wątku o Zabezpieczeniu samochodu

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=119280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, to jest ten, co podjechal na pol godzinki wtedy do Durbosa?

Ten. Fotek nie mam. Może Urbanek jakieś ma.

 

Fotki mam ale na starych felgach, i bez tłumika, charaktrystyczne jest t,było to że w słupkach z przodu był wmontowany zestaw głośnikowy (dwa głosniki) DLS) duży i wysokotonowy, obicie materiałowe w kolorze wykończeń samochodu. w bagażniku wbudowany wzmacniacz DLS A7, zamontowany w podłodze, w miejscu subwufera, był procesor dźwięku Alpine, stacja multimedialna IVA W505R,czarna skóra tapicerka i brak boczków przednich drzwi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre :cry: , nie da się chyba ukryć że forester stał sie dość popularnym autem, i sporo się go ściaga z USA i to wypadkowych, a części sa potrzebne :roll: Zaczynam się bac o swojego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre :cry: , nie da się chyba ukryć że forester stał sie dość popularnym autem, i sporo się go ściaga z USA i to wypadkowych, a części sa potrzebne :roll: Zaczynam się bac o swojego :evil:

 

jak bede w srode u Ciebie to za krotki drajw na prawym w STi pokaze Ci moje patenty ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre :cry: , nie da się chyba ukryć że forester stał sie dość popularnym autem, i sporo się go ściaga z USA i to wypadkowych, a części sa potrzebne :roll: Zaczynam się bac o swojego :evil:

 

Fakt że zrobiło sie ich b.dużo, ale to nie był przypadek, ktoś mnie zrobił , wystawił, i odjechał jak swoim.....

 

więc brońmy się ....i naszych Subaraków !!!!

 

z tydzień i tak kupię nastepnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie teraz zdecyduj ktory model rocznikowy wybierasz :wink:

 

50/50 ... pewnie 2009/2010 a co z USA pociagnę, nie chyba wezme ostatnią budę 2007/2008, ta mi sie naj podobuje, ale trzeba ze 100 rzygnąć , atu juz trzeba z leasingiem pogadac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...