Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

vampeer,

nawet sie nie przyznawaj... trzeba bylo kupic outbacka a nie S.E.

he, he...

1. jechałem legacy, żony

2. prawy pas na 29-tej "idzie" szybciej

3. po ulicach jeżdżę spokojnie, a "pojeździć" jeżdżę na tor w kielcach lub w poznaniu :lol:

4. STOP WARIATOM DROGOWYM :!: :mrgreen:

 

Ponadto drogi vampeer, znam wielu ulicznych kozaków których zabolało, a ja już z tego wyrosłem. Pamiętaj, że na ulicy nie wszystko zależy od Ciebie, a praw fizyki nie zmienisz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi niebieskiego WRX kombi WPI xxxx z podkładką www.subaru.pl, spotkanej na skrzyżowaniu Solidarności i Jana Pawła II ok godziny 8:10

hahaha witaj witaj drogi azraelu a tos mnie przylapal.tak tak dzieci do szkoly wiezlem :lol::lol: :lol:a ty czym zes jechal :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej GT, z ktorym pomachalismy sobie pod BestMall Sadyba wczoraj. Pozdrowienia dla kierownika WRX'a 05 niebieskiego, oczywiscie, na poznanskich blachach i koszulce z Plejad, widzianego, niestety z daleka, pod MediaMarkt na Okeciu, rowniez wczoraj (niedziela).

I poranne pozdrowienia na czarego Forestera S Turbo stojacego w korku na Bonifacego. I dzieki za odmachanie, bo do Foresterow to nie mam szczescia w odmachiwaniu....I 'pozdrowienia' dla wszystkich Subarakow do ktorych macha moj maly syn i NIKT TEGO NIE ZAUWAZA!

 

milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego Forestera n/a (Michał Bajorek?) który przemknął dziś przez Mateczny ok. 16.45 :wink:

To chyba nie byłem ja ale może mój Foryś,teoretycznie to możliwe, ok 16 zaparkowałem na Kryspinowie,ktoś go mógł porzyczyć,szybko skoczyć na mateczny i do 18.30 odstawić na parking, zawodowa robota bo żadnych śladów używania nie zauważyłem :D Ale za to widziałem na parkingu nad Kryspem czarną SI kombi-ładna bo czysta była czego nie mogę o swoim Forku rzec (gość se porzyczył ale oddał nie umyty? nieładnie no ale miał mało czasu) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla OGSa co na obwodnicy Wieliczki zabulgotał i zamrugał swoim pięknym szuwarkiem :)

 

Rowniez pozdrawiam... wybadalem Cie dzieki naklejce forumowej :twisted:

 

Apropo - CracowDragon ma krzywo naklejke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja dzisiaj machałem i mrugałem takiej samej subarynce jak moja tylko ze niebieskiej ale oczywiscie zosatlem olany :lol: Pan z Panią popatrzyli na mnie jakby ta ich była większa ,ładniejsza , szybsza ,mniej paliła itp ... po czym zajechałem na stacje i znajomemu sie zale ,a on mi mowi ze jak przyjezdza zatankowac ta Pani .. to leje 95 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowiac o legasiach niestety tumany ktore nie wiedza o co chodzi

 

do legasiow mrygam robie miny mile ale niestety w 100% w wawie patrza na mnie jak na debila.

 

 

Uprzejmie infomuję, że od blacharza jutro po tygodniu wyciągam mojego Legasia i jak mi który z Imprezy nie odmacha to oddam do blacharza jeszcze raz. A póki co pozdrawiam z wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie infomuję, że od blacharza jutro po tygodniu wyciągam mojego Legasia

 

A co się stało?

 

Opisywałem gdzieś na forum w lipcu. Most Poniatowskiego, astra w poślizgu, mój tylny zderzak i astra na lawetę. U mnie niewiele, ale wypadało dac zderzak do wymiany i wyklepać klapę. Atlantic blue nabierze znowu blasku.

 

Pozdrawiam wszytkich legaców w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych dzisiaj w W-wie:

- kierownika zielonego Forysia na Moscie Grota Roweckiego

- kierownika i pasazera czanego GT-ka, rowniez na moscie Groat- Roweckiego

- kierownika srebrnego kombiwara GT spotkanego zwyczajowo na Ćmielowskiej

 

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...