Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam 2 Subaru Imprezy WRX STI jedna niebieska a druga czarna w pobliżu ul.Janusza Meissnera kolo ułanów w krakowie

a i przy okazji pozdrawiam takze Panią i Pana ktorzy jechali tam tez (chyba wczoraj) czarna WRX STI :lol:

blisko mam szkole wiec czasami se stoje na przystanku tramwajowym jak do szkoly mam isc i szukam Subarynek ostatnio 4 w ciagu pieciu minut jechalo :wink:

ps.nastepnym razem bede machać:D jak cos bedzie machalo do Was w tamtych okolicach to prawdopodobnie ja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela tej czerwonej, oświniaczonej imprezki, obok której miałem dziś po południu zaszczyt parkować, w Gliwicach moim "Cola wozem" :wink: zresztą mijałem sie na mieście z tym autkiem już nie raz :razz:

imprezagliwice1my7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się kręcił w okolicy Bielskich Błoni jakąś godzinę temu? czyżby brat Ragi ?

 

Zdecydowanie nie :P

 

Pozdro dla Ragowego WRX'a widzianego na skrzyżowaniu w Czechowicach-Dziedzicach. Jechałem w przeciwną stronę, zauważyłem w ostatniej chwili.

Niebieskie STi 06-07 spotkane pod ATH o 17.00.

Pozdro również dla Marka L.A. i jego Legacy-Kameleon, który za każdym razem jak go widzę ma inny kolor, widzianego o 17.55 na Partyzantów w Bielsku, kierownik w żółtej koszulce, tak samo jak ja :mrgreen:

 

Odpozdrawiam, choć byłem mocno zajety by nie zgubić żonę, która za mną jechała ;)

 

WuRX jest teraz przygotowywany pod fajne audio w Tychach:)

 

No i pozdrawiam Marka LA wraz z przemiłą żoną od kwiatków - ten hiszpański napis niestety (STETY!!! :mrgreen: ) CIEBIĘ do czegoś zobowiązał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownik w żółtej koszulce, tak samo jak ja

... odpozdrawiam serdecznie . Właśnie wczoraj reklamowałem Metaxę . Zapraszam na popołudniową kawę na Karpacką 10 ... i Pawła P też , ma się rozumieć . :cool:

ten hiszpański napis niestety (STETY!!! :mrgreen: ) CIEBIĘ do czegoś zobowiązał ;)

... nie spałem 36 godzin , właśnie wróciłem do domku . Po raz dziesiąty czytam ten fragment twojego posta , nawet dwa razy podrapałem się po głowie i nic . Nie mogę zaskoczyć o co chodzi :oops: .

Jak odbierzesz autko to wpadnij ... posłuchamy .

 

DOBRANOC WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownik w żółtej koszulce, tak samo jak ja

... odpozdrawiam serdecznie . Właśnie wczoraj reklamowałem Metaxę . Zapraszam na popołudniową kawę na Karpacką 10 ... i Pawła P też , ma się rozumieć . :cool:

ten hiszpański napis niestety (STETY!!! :mrgreen: ) CIEBIĘ do czegoś zobowiązał ;)

... nie spałem 36 godzin , właśnie wróciłem do domku . Po raz dziesiąty czytam ten fragment twojego posta , nawet dwa razy podrapałem się po głowie i nic . Nie mogę zaskoczyć o co chodzi :oops: .

Jak odbierzesz autko to wpadnij ... posłuchamy .

 

DOBRANOC WSZYSTKIM

 

1. Moja pomyłka - Metaxa to przecież Mechiko :twisted:

2. Trza obalić halba tego Metaxa, bo jak się rzekło "A" to trza rzeknąć "JEEEE..."

3. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy takiej samej imprezy, jak moja (tylko oczywiście gorszej :mrgreen: ), spotkanego dziś około 9:25 na skręcie z Marszałkowskiej w Żurawią. Była kiwka, była kultura, choć kierowca na mnie nie zaczekał i przeleciał na głębokim żółtym :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczności dla kierownika srebrnego GT-ka kombi z naklejką Plejad. Droga do Kontancina, sroda, ok. 17.45, kiwka była.

Za zakrętem stali, szybkiego motocykliste zatrzymali... :wink:

 

Stali, stali, ale w mobilnym kinie chyba. Aż tak szybko ten motocyklista to chyba nie jechał skoro go zatrzymali :-)

 

odpozdrawiam

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka - Metaxa to przecież Mechiko

... oj , wracaj szybciutko do Europy a dokładnie do Grecji . To właśnie grecy pędzą Metaxe niesłusznie nazywaną grecką whiskey , bo to brandy podlewana dodatkowo winem , składowana w dębowych beczkach wyścielonych płatkami róż z dodatkiem różnych ziół . A spota alkoholowego i tak trzeba będzie zorganizować . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Niebieskiej Imprezy WRX/STI 2003-2005 EL XXXXX mijanej o 11.00 przy Politechnice na Radwańskiej

- Niebieskiej Imprezy STI 2003-2005 EL XXXXX mijanej ok 11:40 na Kościuszki

- Czarnej Imprezy STI 2005-2007 EL XXXXX spotkanej ok 12:00 na Al. Włókniarzy

- Srebrnego Forestera 2005-2007 ELW XXXXX ze znaczkiem 007 na tylnej klapie :razz: widzanego ok 12:05 na Al. Włókniarzy -> Pabianickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...