Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki STI MY'06-7 (na zlotych felgach i ze swinka na lusterku, indywidualna rejestreacja WB XXX) napotkanej dzis w Komorowie ok. godziny 12:40, ladna sztuka ktorej widok ciagle maci mi w glowie podczas rozmyslan nad MY'08...

 

Do milego...

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kudłatego moderatora skręcającego z Wrocławskiej w Powstańców Śląskich dziś po południu. Przemeq, czyżbyś był oglądać nowe evo? :twisted::mrgreen:

 

A na sam koniec pozdrowienia dla białego WRXa ze złotymi felami, którego widziałem w okolicach Okrzeszyna. Saint? Mijaliśmy Cię z kumplem. On jechał czarną Lancią Kappą a ja za nim swoim MB. :wink:

 

Pozdro, pewnie to ja, kręciłem się wczoraj w okolicach Konstancina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Niebieskiej Imprezy z naklejką nurburing'u widzianej przy pl. 3 krzyży w piątek ok. 10 - czyżby Przemeq ?

 

Ano Przemeq. Jechał niestety do serwisu od "tekmology" broniącego samochodu - coś tam nie działało, panowie skasowali "pińcet" i wciąż nie działa :twisted:. Tj,. działa aż za bardzo - nawet, jak wszystko jest ok, to się uaktywnia alarm :twisted:.

 

Pozdrawiam 8)

 

Pozdrawiam kudłatego moderatora skręcającego z Wrocławskiej w Powstańców Śląskich dziś po południu. Przemeq, czyżbyś był oglądać nowe evo? :twisted:

 

Kochaniutki, ja tam grasuję stale. Mam tam niedaleko jaskinię :mrgreen:.

 

Pozdrawiamy Cię razem z moją lepszą połową, która UWIELBIA białe subaraki i jej ochy i achy nad Twoim trwały aż do Dźwigowej, gdzie ją wiozłem. Na szczęście tam odebrała swoje Kawasaki, rozpoczęła sezon motocyklowy i to odwróciło jej uwagę od Twojego wozu :twisted:. Chociaż nie do końca, bo jak zobaczyła, że siedzę na forum, kazała Cię pozdrowić :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownikow wszystkich widzianych w drodze do, z i na ELMOT REMY '08

Szczególne pozdrowienia dla Tomo, Remek i Łosiu Pilot1 i 000 (Dzieki za mile pogawedki przed kazda petla)

 

A swoja droga to nikt z forum nie przechodzil przez PKC 2 (Dziecmorowice) i 8, 11 ,14 (Olszyniec)? Specjalnie tak ustawilem swoje swinki zeby sie lansowaly i nic... :mrgreen:

 

 

 

PS. Remek taki stary wyjadacz a zeby sie spoznic 10 min na PKC... wstyd ;) (blad wyliczen... ale zauwazylem dopiero jak pojechaliscie, a ze to byl juz ostatni OS to nawet nie bylo jak Wam powiedziec :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czesto przemykajacego ulica Słoneczna w Żółwinie (przy Podkowie Leśnej) kierownika Imprezy - chyba czarna, chyba WRX a moze i STI :grin: :-) z reguly go najpierw slysze a dopiero pozniej widze z odleglosci 150m na szerokosci 6 metrowej drogi (Sloneczna 19 - cos tam sobie buduje)

 

Pozdrawiam,

Artur

 

To pewnie STI Wiktora Kozłowskiego. Ma tam warsztat, w którym serwisuję mojego turboatyka. Będę tam niebawem, więc wypatruj również srebrnego kombiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wlasciciela niebieskiego kombiwara bugeye WRX WOS ####, ktory zaparkowal Subaraka przy pl. Bankowym

 

Pozdrowienia dla kierownika grafitowego Legacy GSP ####, z ktorym ok. 8.45 ganialismy po Pulawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...