Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika w niebieskim Gt-eku na białej feldze :wink: ,wczoraj bujał sie w strone Plusk ,kiero chyba z Olsztyna bo często widuje. ps.ładnie turbinka chodziła na prostej Stawiguda(tory) w strone Plusk. :lol:

 

pewnie bartosz gt-rs, on lubi basen w pluskach, zreszta tak samo jak i ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bartosz gt-rs, on lubi basen w pluskach, zreszta tak samo jak i ja
jeśli chodzi nam o bartosza (gryga) to nie on, bo subarak mial biała fele ale rodzaj "gwiazdy" grygo ma chyba bardziej szprychowane i Gtek był bez naklejek...no ale moze był to jakiś inny bartosz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam całą ekipę z Bajecznej i napotkanych tam Dobrąmagillę i Matiego. :mrgreen:

I kierownika czarnego "uświnionego" forka, który przyjechał jak odjeżdżaliśmy. :mrgreen:

 

 

Zauważyłem też na ulicy stojącego czerwonego paścia. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza redroad30 mijanego dziś po południu na Dżwigowej. Trąbiłem, ale chyba dzień był ciężki, bo jakoś tak wygladałeś nietęgo i nie wiem, czy zauważyleś.

Z przeciwnej strony mijałem Legacy i Forestera, ale to musiały być służbowe auta, bo kierowcy patrzyli na podrowienia jakby się zastanawiali, czego ja od nich chcę. Typowe i coraz częstsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego GT, który stał w korku czekając na wjazd na most Grota - 17.50.

podziekowal :) i odpozdrawiam. Przegladalem z nudow gazete i tylko uslyszalem, ze cos zabulgotalo obok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRXa MY08 mijanego dzisiaj koło 11 na lewoskręcie z JPII w Stawki. Miał prosiaka na lusterku (jednak się mieszczą). Były kiwki i banany.

 

Dzięki. Też pozdrawiam - nieco mnie zaskoczyłeś-byłem skupiony na rozwiązywaniu trudnej sytuacji skrzyżowaniowej :mrgreen: - ale widzę, że moje odpozdrowienie dotarło. :cool:

BTW: lusterko Imprezy MY08 jest tak duże, że zmieści się na nim całe stado prosiaków....

 

Przy okazji pozdrawiam moich sąsiadów z Pruszkowa - w niebieskim i czarnym STIs - z którymi regularnie wymieniam kiwki

mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego STI 08 spotkanego dzisiaj na Wielickiej, odmachać nie zdążyłem, ale chociaż pomrugałem :mrgreen:

Nowe STI zaczyna mi sie coraz bardziej podobać :twisted::twisted:

nie zapominaj, ze GT to GT :wink: nic piekniejszego nie ma :twisted:

zdroowka!

 

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 11:56 pm ]

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego STI 08 spotkanego dzisiaj na Wielickiej, odmachać nie zdążyłem, ale chociaż pomrugałem :mrgreen:

Nowe STI zaczyna mi sie coraz bardziej podobać :twisted::twisted:

nie zapominaj, ze GT to GT :wink: nic piekniejszego nie ma :twisted:

a to byl moj post nr 555!! tak przy okazji :twisted:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez bez wiekszej nadziei, aczkolwiek pozdrowie sobie...

 

ok 14-15 bialy chyba gietek w okolicy stadionu Widzewa w kierunku centrum (jechalem w strone Widzewa wiec raczej bez mozliwosci kiwki),

nastepnie, miedzy 15-16 na parkingu po UM, lub UW Narutowicza/Sienkiewicza, srebrny MY08, widziany tam juz ktorys raz (pracownik)

a w miedzyczasie gdzies po drodze (chyba na Sienkiewicza/Tuwima) czarny WRX i troche pozniej chyba na Skladowej zielony Forek

 

[ Dodano: Sro Maj 07, 2008 12:03 am ]

a to byl moj post nr 555!! tak przy okazji

 

 

chwalipieta :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze pozdroowka dla Blue, ktorego auto widzialem wczoraj na RallySprincie pod stadionem - niestety nie dalem rady zajechac bo zostalem wrobiony w 2godzinne lazenie po Auchan :evil:

taki granatowy puntolot, ktory jechal i trabil ok 19.30 to ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam forumowicza Lanek z którym mijaliśmy się o 13.30 na wylocie z Lublina w kierunku Przemyśla. Pomachałem, ale nie wiem czy odmachał bo akurat machając zasłoniłem go sobie łapą

 

Odpozdrawiam, jakiś zadżumiony byłem i w ostatniej chwili Cię zobaczyłem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bartosz gt-rs, on lubi basen w pluskach, zreszta tak samo jak i ja
jeśli chodzi nam o bartosza (gryga) to nie on, bo subarak mial biała fele ale rodzaj "gwiazdy" grygo ma chyba bardziej szprychowane i Gtek był bez naklejek...no ale moze był to jakiś inny bartosz :wink:

 

hehe zacznijmy od najprostszej kwestii, grygo to ja :mrgreen:

 

kwestie pozostale: znam oporcz siebie jeszcze dwoch bartoszow, posiadaczy niebieskich gtkow z olsztyna i zapewne to byl jeden z nich ;)

 

bartosz k http://photos65.nasza-klasa.pl/dev108/0 ... 180417.jpg

 

bartosz z http://photos27.nasza-klasa.pl/dev62/0/ ... 644335.jpg (najprawdopodobniej jego widziales, bo on na lato ma biale gwiazdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...