Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrowie spotkane dzisiaj (wczoraj) w Wrocku gwiazdy, a mianowicie:

 

- widziany gdzies w przelocie blue hatchback MY08 (nie pomne gdzie

- srebrne Legacy zaparkowane przy fosie miejskiej kolo Galerii Dominikanskiej, ale jaka to ulica to nie pamietam

- i na koniec ok 19:00 zaparkowany kolo CH Korona podobny do mojego N/A kombi ze spojlerkiem na tylnej klapie i swiatlem stop w tymze spojlerze

 

 

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- granatowego GT sedan, lecacego 0915 Belwederska na gore

- na tej samej zmianie swiatel ciemnoszarego GT skrecajacego w lewo w Spacerowa

- granatowego WRX? na Karczunkowskiej okolo 1328 na blachach WN******, ktorego kierowca czekal na otwarcie furtki na posesje :wink: . obtrabione - zwrocona uwaga = obmachanie.

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- widziany gdzies w przelocie blue hatchback MY08 (nie pomne gdzie

A nie przypadkiem wolnossace zaparkowane zwykle na pl. Wolnosci? Tez je czesto tam widuje.

 

Tego nie jestem pewien bo widzialem go tylko w przelocie... tzn gdzies na pewno w czasie jazdy, jechal w przeciwnym kierunku a na dodatek oddzielaly ze trzy pasy :)

Zreszta zauwazyla go moja grupa turystyczna ktora wiozlem. A znajac moja "korbe" zaczeli wolac: "Radziuuuu patrz Subaruuu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdrowienia dla wszystkich spotkanych (i niespotkanych) na Rajdzie Krakowskim ... szczególne pozdrowienia dla charlie'go i WRCfana (za pierwsze wskazówki jak się w tym wszystkim poruszać), dla kropka, FAZA666 (za to że gdzieś tam był ... :grin: ) & OGS'a!

 

pozzdrowienia też dla załogi Frycz / Rathe w STI MY08, która pomykała nam na ogonie z Suchej Beskidzkiej do Lanckorony ... i wszystkich załóg mijanych po drodze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych dzisiaj w Bielsku:

-czarnego STI widzianego na parkingu pod Carrefour'em (rejestracja OP XXXX),

-białego bulgoczącego STI "hawk eye" widzianego na Partyzantów

-niebieskiego STI na białych felgach, z czerwonymi chlapakami widzianego na ulicy Żywieckiej.

-oraz dla wszystkich Forków które dzisiaj mijałem w BB a było ich mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, czas pozdrowic subaraki po wekendowych wojazach!

 

piatek, poludnie - granatowy GT, roziowe znaczki, okolice Grojca - mati?

piatek ok. 21.00, Krakow, ul. Grodzka, niebieski WRX, czarne felgi, srebrne obrecze

sobota, po 20:00, Krakow, na Kazimierzu, ul. Kupa :twisted: bialy STI z naklejkami STT Racing i otwartym daszkiem na dachu i zaraz za rogiem niebieska Baja rowniez z podobnymi naklejkami

niedziela ok. 16.00, w okolicach Wyszkowa, pieknie blyszczacy niebieski bug-eye z nalesnikiem

 

pozdrawiam serdecznie!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT-ka (rej. WPI...) ze świnią na bagażniku i ramką forum.subaru.pl, towarzyszącego mi w niedziele na trasie w kierunku Konstancina. Kierownik strasznie zapatrzony na drogę przed sobą - nie przejmuj się, nawet Mercedesy mają prawo jechać 80 km/h lewym pasem :wink:

 

2) Pozdrawiam również niebieskiego bug-eye'a - ta sama trasa, ten sam dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wolnossacej imprezy spotkanej wczoraj na wichrowej (wyjazd z kiekrza), dla forestera zielonego spotkanego dzisiaj w kiekrzu i rzeszy innych foresterow, outbackow i imprez - nie musze wspominac, ze tradycyjnie w Poznaniu nikt nie odmachal :evil:

 

i pozdrowienia dla GTka oswiniaczonego zobaczonego wlasnie w TVN.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...