Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PoliniTuning, GregorBa to w takim razie zagłębie Subaru tworzymy bo ja na Dzielnej mieszkam tylko, że za Jana Pawła

Pozdrowienia dla Was :P

 

No ba, Squad Wolski rządzi. 8) :wink:

Możliwe, że widziałem Cię tam na Dzielnej, bo przechodzę Jana Pwała i mijam ją codziennie. :)

Pamiętajcie, piatek, godz. 20 - Stary Młyn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, GregorBa to w takim razie zagłębie Subaru tworzymy bo ja na Dzielnej mieszkam tylko, że za Jana Pawła

...

 

hmmm. to ja tez mieszkam pare krokow od was. przy skrzyzowaniu solidarnosci/zelazna.

a parkuje na ogrodowej pod niebem. kiedys parkowalem na strzezonym tym zaraz za orlenem jak sie zjezdza z solidarnosci na gorczewska, ale darowalem sobie ....

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, GregorBa to w takim razie zagłębie Subaru tworzymy bo ja na Dzielnej mieszkam tylko, że za Jana Pawła

...

 

hmmm. to ja tez mieszkam pare krokow od was. przy skrzyzowaniu solidarnosci/zelazna.

a parkuje na ogrodowej pod niebem. kiedys parkowalem na strzezonym tym zaraz za orlenem jak sie zjezdza z solidarnosci na gorczewska, ale darowalem sobie ....

 

b.

 

To kojarze twoje autko bo parkowalem na tym samym parkingu przez jakis czas ale wtedy mialem jeszcze Toyote. Przenioslem sie na parking obok bo jest o niebo lepszy i tanszy na dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kojarze twoje autko bo parkowalem na tym samym parkingu przez jakis czas ale wtedy mialem jeszcze Toyote. Przenioslem sie na parking obok bo jest o niebo lepszy i tanszy na dodatek.

 

fakt, drogo mieli. na poczatku 220, pozniej po nowym roku zeszli do 160zl. ale mi sie odechcialo dreptanie na parking ciagle. wole miec autko pod blokiem, bardziej to mobilne i wogole. tylko troche mi poobijali boczki w aucie inni kierowcy, ale coz... na mojej czesci ogrodowej nie ma juz strefy platnego parkowania i duzo sie kreci tu aut szukajac kazdej wolnej przestrzeni aby sie gdzies wcisnac.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam starszego bordowego Legacy

ciekawe czy to ten sam którego widziałem dziś na Lubomirskiego przy AE zaparkowanego - też pozdrawiam :) aaa i jeszcze srebrno złotego forysia z walniętymi prawymi tylnymi drzwiami stojącego dziś na karmelickiej przed WBK (łezka się kręci patrząc na takie uszkodzenia :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a ja pozdrawiam tych dwóch panów z fotki poniżej co gościli w sip-ie we wtorek i dziś ...... zobaczcie jakie michal zafundowal swojemu solbiemu nowe papcie :mrgreen: ....... obiecał, że zrobi mu profesjonalną sesję zdjęciową, czekam z niecierpliwością :twisted: ......

 

a tu pare moich fotek z ledwo dyszącej już cyfrówki (prześwietla zdjęcia :x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela nóweczki Legasia widzianego w sobotę z rana na skrzyżowaniu Ostrobramskiej z Grochowską (a może już Płowiecką??). Ledwie zdążyłem odmachać, tak się w tą Subarynkę zapatrzyłem... :)

 

Adimas.

 

P.S. Michał, tylko teraz na tych 40-tkach uważaj na przejazdach przez tory tramwajowe. ;)

Piękny zestaw. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnej imprezki gx, która widzialem przed chwilka jak skręcała z produkcyjnej na bacieczkach w bialymstoku :) Należą się wyrazy szacunk, gdyż auto lśniło jak, nieprzymierzając, psu jajeczka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...