Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiwka dla zielonego turbo-Forka z poczatkow produkcji minietego dzis na raclawickiej, choc watpie, zeby tu zagladal - nie zauwazylem reakcji na spotkanie sie dwoch takich samych Forkow we Wroclawiu, a to przeciez nie lada wydarzenie.

 

Ja też lubię patrzeć w szyby mijanych budynków gdy jadę Imprezą, ale o dziwo odbicie zawsze mi odmachuje :mrgreen:

 

 

Naród głupieje. Nawet kierowca "włoskiego" GT mi jakiś czas temu a nasi krajowi kierowcy mają tym problem. Dzisiaj kierownik czarnego WRXa z naleśnikiem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla zielonego turbo-Forka z poczatkow produkcji minietego dzis na raclawickiej, choc watpie, zeby tu zagladal - nie zauwazylem reakcji na spotkanie sie dwoch takich samych Forkow we Wroclawiu, a to przeciez nie lada wydarzenie.

 

Zgadza się - nie uświadomiony jest. Ale dzięki niemu kupiłem Forka. Przy najbliższej okazji uświadomię kolegę w kwestii "odmachiwania" :cool: .

pzdr

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naród głupieje. Nawet kierowca "włoskiego" GT mi jakiś czas temu a nasi krajowi kierowcy mają tym problem. Dzisiaj kierownik czarnego WRXa z naleśnikiem... :roll:

Ale za to wy macie pozdrowienia od kolegi kierownika Forda Focusa, z ktorym sie onegdaj slizgaliscie w Skarbimierzu =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...