Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika nowego STI widzianego w Opolu ok godz 13-15 pod MM (ktoś od nas z forum?)

sti013ps.jpg

sti022um.jpg

swoją drogą ciekawe co skłoniło kierownika do wizyty w MM :twisted:

sti033ux.jpg

 

A tak przy okazji orientuje się ktoś do kogo należał/należy GT wstawiony w komis w Opolu, widoczny na zdjęciu poniżej? - również pozdrawiam

gt013or.jpg

gt020xk.jpg

rok produkcji 2000, przebieg 120tys km, poj/typ solnika "2.0 GTi" :lol: - tak wpypisane było na kartce :mrgreen: Cena: 45700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pozdrawiam Araquiel, która dziś kibicowała mi przy moim okaleczaniu się w studiu piercing'u i dzielnie trzymała mnie za rączkę gdy trysnęła krew :wink: :twisted:

A co sobie przedziurawiłaś? :mrgreen:

 

Jak pozdrawiam kierownika STi WN***** widzianego na Rondzie ONZ, niestety mi uciekł w prawo.

 

A także dla WRX WE***** widzianego na parkingu pod Arkadią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie dwa subaraki (tj właścicieli :mrgreen: ), które nawiedziły mnie wczoraj na moim końcu Warszawy :mrgreen:

Araquiel, Twoja bestyja w kolorze blue jest cu-dow-na!

 

Dziekuje, przekaze Jej, ucieszy sie :mrgreen: .

 

Vero, moja Pilotko :cool: , wiesz przeciez, ze anytime i z przyjemnoscia - niezaleznie od tego, czy smigamy Subarynka po knajpkach, czy jedziemy metrem, gdy Ty bryzgasz krwia naokolo... :roll: :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero, moja Pilotko :cool: , wiesz przeciez, ze anytime i z przyjemnoscia - niezaleznie od tego, czy smigamy Subarynka po knajpkach, czy jedziemy metrem, gdy Ty bryzgasz krwia naokolo... :roll: :wink: :mrgreen: .

 

cieszy mnie to :twisted: pamiętaj, że musimy jeszcze zaliczyć jakieś małe rajdowanie po Wawie połączone z plotami przed Twoim wyjazdem :wink:

 

Polini - a to niech pozostanie moją słodką tajemnicą. Ale tak mi się spodobało, że już planuję następne okaleczenie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że musimy jeszcze zaliczyć jakieś małe rajdowanie po Wawie połączone z plotami przed Twoim wyjazdem :wink:

Z przyjemnoscia :mrgreen: . Szczegoly dogadamy przez smsy :smile: .

 

Ale tak mi się spodobało, że już planuję następne okaleczenie :twisted:

To ja sie zglaszam do trzymania Cie za lapke! :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...