Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam sliczna RX-7 jeszcze w kanciastej budzie widziana na kleparzu kolo 1710 w srode :)

 

i pozdrawiam wszystkie subarynki, ktore bym chcial pozdrowic na live'ie, ale tego nie robie, bo by sie kierowcy mogli gupio patrzac, jak czlowiek z Nissana do nich macha :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj spiesząc się na egzamin, przesyłam pozdrowienia dla niebieskiego WRX bez żadnych spoilerków który jechał Marszałkowską, błękintego Legacy w okolicach Tamki, zielonego forestera któego spotkałem koło 16:30 koło ZOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym chcial pozdrowic na live'ie, ale tego nie robie, bo by sie kierowcy mogli gupio patrzac, jak czlowiek z Nissana do nich macha

 

Hehe, mam to samo - ale zgodnie z radą Landma zacznę machać i migać... a co, najwyżej mnie wezmą za geja-podrywacza... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym chcial pozdrowic na live'ie, ale tego nie robie, bo by sie kierowcy mogli gupio patrzac, jak czlowiek z Nissana do nich macha

 

Hehe, mam to samo - ale zgodnie z radą Landma zacznę machać i migać... a co, najwyżej mnie wezmą za geja-podrywacza... :-D

 

Mozesz jeszcze puszczac oczko -> :wink: i oblizywac sobie wargi -> :P Tyle ze wtedy to nawet wtajemniczony forumowicz wezmie Cie za geja-podrywacza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze puszczac oczko -> i oblizywac sobie wargi -> Tyle ze wtedy to nawet wtajemniczony forumowicz wezmie Cie za geja-podrywacza

 

Hehe! Ale sam powiedz, jak tu się nie oblizać na widok np. ładnie utrzymanego GieTeka - albo nie zamrugać, spotykając Justy...? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla Abt, który się wydał dzisiaj nieco zaskoczony na ul. Kobierzyńskiej - ale pewnie dlatego, że z za zakrętu wyjechał ;)

 

:D a dziekuje bardzo. widzialem legasia juz wczesniej, ale powiem szczerze...

myslalem, ze znow (:cry:) jedzie jakis niekumaty uzytkownik i bedzie na mnie

dziwnie patrzyl. o tak :shock: .

 

ps. cos dawno cie na woli nie widzialem :wink: .

 

pzdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. cos dawno cie na woli nie widzialem :wink: .

 

No cóż, roleta jedzie, autko się nie psuje, olej przestał brać to nie zawracam głowy chłopakom, bo roboty i tak mają pełno. Jedyne co to lakiernika/blacharza muszę odwiedzić, bo przy prawych tylnych drzwiach mam nadkole do zrobienia (szpachla pękła i coś tam rdzewieje chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji czy na forum jest właściciel czerwonego GT kombi na białych felgach, który często przebywa na żoliborzu?

 

Owszem, ale ... nie pamiętam nicka.

 

Jest na forum ale juz nie jest wlascicielem tego auta. No chyba, ze Wielkopo piszesz o nowym wlascicielu.

 

Ale to slabe GT bylo... pamietacie jak je Focus objechal :wink: :wink: :wink: :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RB5 nie były grafitowe tylko? hmmm, nie wiem, ale tak coś mi świta...

 

Hm, rzeczywiście... Widocznie ktoś uskuteczniał sticker tuning :lol: No ale dziwne, bo miała te charakterystyczne zaślepki na halogeny z oznaczeniami RB5, poza tym nawet jej rejestracja zawierała ciąg "RB5", no i oczywiście była odpowiednio oznaczona z tyłu... Jedyne czym się różniła to plastikowe progi, jakiś dziwny naleśnik no i ten kolor :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...