Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowka dla niebieskiego wueriksa spotkanego dzisiaj na wiertniczej (kierunek do powsinskiej) z ktorym sobie pojechalismy az do gagarina ;)

 

i pozdro dla takiegoz samego wueriksa z nalesnikiem spotkanego ok 14.20 na wale miedzeszynskim kolo fieldorfa ;) pomachalismy sobie i bylo milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowla i paniusie

Pozdrowienia z Booulder w stanie Colorado, gdzie dzis zjezdzajac z gor natknalem sie chyba na 30 subaru. Jak widac to miasto jest chyba swiatowa stolica SUB.

Udalo mi sie juz pokonac 5000 mil w tym raju na ziemi gdzie po kazdym zarciu sie 5 godzin odbija. raz tylko mnie glina zatrzymal i dal pismienne ostrzezenie za jazde 78 gdzie bylo 50 ( bo duzo krow chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowla i paniusie

Pozdrowienia z Booulder w stanie Colorado, gdzie dzis zjezdzajac z gor natknalem sie chyba na 30 subaru. Jak widac to miasto jest chyba swiatowa stolica SUB.

Udalo mi sie juz pokonac 5000 mil w tym raju na ziemi gdzie po kazdym zarciu sie 5 godzin odbija. raz tylko mnie glina zatrzymal i dal pismienne ostrzezenie za jazde 78 gdzie bylo 50 ( bo duzo krow chodzi)

 

Dziękujemy, a jakim wozem tam się poruszasz :)

 

P.S. Jutro na obiad mam zwykłe schabowe... :P

P.S. Wiadomo z pyrami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czerwone gt kombi WB XXXX co to zem traso torunsko az do naleczowskiej jechalim a ze skodo bylem mrugalem machalem ale czlek nie wiedzial o co chodzi ...mam na lusterku i klapie swiniacz enaklejone no a czlowiek mial napis pod lampa: www.klubsubaru.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia po kolei dla widzianych subaryn.

 

- w czwartek chyba widziane niebieskie STI w Będzinie - pomachliśmy sobie było miło

- w niedzielę w Wiśle dla srebrnej imprezy za którą na osiedle na Czuplu dojechałem - prawie do chałpy wjechałem moim czerwonym legacy

- i pozdro dla widzianej tez w niedziele białej legacy kombi, pierw koło zameczku prezydenta, potem na zakręcie koło tzw. ABC. Prawie sobie pomachaliśmy :)

- I oczywiście pozdrowienia dla wszystkich justy i starszych imprez widzianych w Wiśle oraz kierowcy leśnika, który wyglądał jak wyglądał - bardziej pod mercedesa a nie subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niebieskiego GT stojącego rano na Senatorskiej

Dla TomS który zaparkował się na parkingu za Zarą w Centrum.

Kliku foresterów widzanych na Al. Solidarności.

Oraz dla Srebrnego Evo 8/9 stojącego przy myjni w Zielonce koło Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLARJON"? [\quote]

 

"WIŚNIA DO KWADRATU" ? czarownica jedna :P

 

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 11:44 pm ]

Kiwka dla Systusa, którego spotkałem dziś na skrzyżowaniu. Szkoda, że nie jechał w moją stronę, bo bym go "skilował" :mrgreen:

 

Lucus we wlasnej osobie :shock: Twoja nalepa na tylnej szybie wymiata :mrgreen: wybacz ze nie pogadalismy ale bylem juz spozniony do pracy :P

 

A ja spieszyłem sie do lecznicy, bo mnie rodzina poganiała żeby koniecznie kupić karme dla PSA ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[\quote]KLARJON"?

 

"WIŚNIA DO KWADRATU" ? czarownica jedna :P

oooo myslalam ze w Mercesedesie takie sa na wypasie :mrgreen:

 

 

A ja spieszyłem sie do lecznicy, bo mnie rodzina poganiała żeby koniecznie kupić karme dla PSA ;-)

PSA-potajemny subaro amator?

 

 

p.s. $^&* w nowej wersji forum mam zonk z cytowaniem..grrrbrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bez urazy, Monia jest Wiśnia w tym złym znaczeniu tego słowa, na Twoja Wisienkę nie powiedziałbym złego słowa :-)

Wiśnia nie ma złych znaczeń! ;)

 

 

Zakupy zrobiłem mam nawet prezent for You :D

 

Jaki???? Mam zabrać kieliszek, lampkę czy kufel? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WIŚNIA DO KWADRATU" ? czarownica jedna :P

:evil:

Oj bez urazy, Monia jest Wiśnia w tym złym znaczeniu tego słowa, na Twoja Wisienkę nie powiedziałbym złego słowa :-)

 

eee no ja nic nie mowie..choc wole wisienke od wisni..to jarmaj fika :mrgreen:

 

 

[

Zakupy zrobiłem mam nawet prezent for You :D

milcz...paszteciki?? :wink:

 

sykstus..jesli tak..to na bank byl Lou :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...