Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Guliwer napisał(a):

Jakbyś wracał DK28 to Subaru Friendly House jest między Krosnem a Jasłem

No niestety wracając to na Pilzno polecimy albo nawet na Ropczyce, ale dziękuję za zaproszenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kriskristoffers napisał(a):

Moja żona pracuje w przedszkolu i tatusiowie jak widzą, że Bają z bulgotem podjeżdża to zawsze któryś zagada :biglol:

Chcesz się jej chyba pozbyć :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2024 o 18:01, kriskristoffers napisał(a):

Moja żona pracuje w przedszkolu i tatusiowie jak widzą, że Bają z bulgotem podjeżdża to zawsze któryś zagada :biglol:

A ile tatusiów się dowiaduje z totalnym zdziwieniem, że jest takie cudo jak Baja :question:

Bo nawet jak ktos kojarzy Subaru , to Legacy ,Impreze ,OBK w porywach Justy , a Baja ,Vivio ,czy inne Brat mogą dziwić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2024 o 13:03, Szürkebarát napisał(a):

"pokaż lekarzu co masz w garażu" ;-) ?

U mnie misz masz , bo dyżuruję z lekarzem co uwielbia motoryzację i ma Panamere GTS, Cayenne Turbo , 911 (997) i teraz sobie kupił XK8R , a drugi wpada X5 I gen ,ale z zacnym 4.4 V8,z tym, że  wiadomo, że jako konkretny specjalista ,to jedna max dwie wypłaty ;)

Inny wpada Mondeo IV ,ale jak gadałem , to mówi,że auto to auto ,ma jeździć ,skręcać i tyle ,nie ma parcia na jakieś mocne ,czy sportowe auta.

Na dobrą sprawę  dla lekarza kupno takiego forka IV to nie jakieś wyzwanie .

O ile nie buduje chałupy i nie ma kosmicznych kredytów.

Miałem raz lekarza ,co też był pasjonatem motoryzacji ,miał G63 oraz Jaga XJ , i tak paczał co tam ciekawego można kupić za 500-700 tyś i... A może by śmigłowiec ? Robinson R44 w fajnej cenie..

Fajnie sie z takimi ludźmi obcuje ,którzy mają trochę kasy i mogą tak lawirować :)

 

Edytowane przez hemi112
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hemi112 napisał(a):

Fajnie sie z takimi ludźmi obcuje ,którzy mają trochę kasy i mogą tak lawirować :)

Zalecam ostrożność w obcowaniu z takimi ludźmi bo łatwo dać się zepsuć albo co gorsze stać się ich zabawką.

 

Kiedyś kiedyś, w PRLu, takie ryzyko istniało gdy się człowiek zadał z kimś wyżej postawionym w szeroko rozumianej władzy, która lawirowała jak tylko mogła choć oszałamiająco dużo kasy nie miała. Oszałamiająco dużo kasy wtedy mieli tzw. prywaciarze, tylko że u nich jak to w biznesie kasę się szanowało i taki "przyobcowany" do miodku mógł się dostać gdy pokazał, że nie jest tylko... trutniem.

 

No ale ww garaż lekarza imponujący. No ale to konkretny specjalista ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwila po 11, okolice Olszanicy, Stefkowej, srebrny przedliftowy Forester z sanocką rejestracją i świnką na lusterku, pomachany i zamrugany.

Godzinę później w Błażowej srebrna Impreza Bug w kombi, również oświniona na lustrze, jechała za mną, pozdrowiona awaryjnymi, odmrugane ;)

No i po 18, Błonie, już pod Warszawą, czarne Legacy 4 w kombi, z łódzką rejestracją i świnią na tylnej klapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2024 o 04:54, Szürkebarát napisał(a):

Zalecam ostrożność w obcowaniu z takimi ludźmi bo łatwo dać się zepsuć albo co gorsze stać się ich zabawką.

 

Kiedyś kiedyś, w PRLu, takie ryzyko istniało gdy się człowiek zadał z kimś wyżej postawionym w szeroko rozumianej władzy, która lawirowała jak tylko mogła choć oszałamiająco dużo kasy nie miała. Oszałamiająco dużo kasy wtedy mieli tzw. prywaciarze, tylko że u nich jak to w biznesie kasę się szanowało i taki "przyobcowany" do miodku mógł się dostać gdy pokazał, że nie jest tylko... trutniem.

 

No ale ww garaż lekarza imponujący. No ale to konkretny specjalista ;) .

wiadomo ,że doktór ze specką spokojnie zarabia dużo .

Ja z tym problemu nie mam ,tzn.nie boli mnie to,że ktoś po latach studiów plus specjalizacji zarabia tyle ile zarabia , a jak jest spoko człowiekiem i cieszy się życiem i motoryzacyjnymi zabawkami ,to tylko na luz :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj o 12:40 jechał białym SJ XT Bora Komorowskiego GD766.... z czarną świnką na tylnej klapie po lewej stronie? Ja wyjeżdżałem z Poznańskiej w prawo w stronę Oliwy i jechałem z tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na glownej drodze w Szklarskiej Porębie mijałem "złotego" outbacka, wydawalo mi się, że miał świnkę na klapie bagażnika, nie zdążyłem machnąć bo dosłownie włączyłem się w tym momencie do ruchu. Jeśli ten kierowca to czyta to pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pary w niebieskiej Imprezie GD, która towarzyszyła mi w drodze ul. Morską od Cisowy do Gdyni głównej. Było mrugane, choć zorientowali się dopiero za drugim razem:)

 

Z kolei Pani z Forestera SJ się nie zorientowała:> ale również pozdrawiam:)

 

Obie Subaryny oświniaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...