Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czerwonej Imprezy widzanej okolo 17:30 na Puławskiej.

A później pozdrowienia dla Wojtka vel wojczek jadącego Puławską w kierunku Centrum, z kimś na prawym siedzeniu ;)

PS. Wojtek twoja dziewczyna też jest z Mokotowa ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRX'a na okołoczęstochowskich numerach co około 18:10 zbliżał się do bramek na A4

Pozdrowienia dla kierownika niebiskiego GT spotkanego kilka minut później na obwodnicy Krakowa (jechał w przeciwną stronę, więc pewnie mnie nie widział).

I pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT co w okolicach 19:15 stał za mną na ul. Grota Roweckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowego WRX'a combi spotkanego dzisiaj ok. 10 na stacji Statoil w Hucie na przeciwko oś. Kolorowego.... Oraz dla kierownika srebrnego Legacy combi ok. 11 w okolicach oś Dywizjonu 303, aflinta, to nie byłeś Ty...:?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowiić a mi posta zjadło. Zatem raz jeszcze ale krócej.

 

 

Pozdro dla kierowcy niebieskiej imprezy widzianego na obwodnicy Kielc w niedzielę.

Pozdrowienia także dla kierowcy imprezy widzianej rano w Katowicach koło kopalni "Wujek".

I na koniec pozrowienia dla kierownika volvo co mnie pogonił przed Tychami - przy 160 już mi się nie chciało z nim gonić.

 

 

Kwasek

 

PS: Na Śląsku coraz więcej Subaru :) Koniec z dominacją niemieckich marek - aż trudno uwierzyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowego WRX'a combi spotkanego dzisiaj ok. 10 na stacji Statoil w Hucie na przeciwko oś. Kolorowego

Codziennie go widze przynajmniej 2 razy od dawnaaa jak stoi na placu manewrowym nauki jazdy... chyba jakis instruktor czy cuś takiego :mrgreen:

Pozdrawiam kierowce STI KR1111T jadacego ok 13.45 kolo starego serwisu Kuliga, oraz czarnego Forestera KR nie turbo ktory wjechal ok 15.40 kolo sciezki rowerowej kolo Tyńca na jakies pole z torem przeszkod chyba ale szybko wycofal i jechal troche za mna (ja na kolarzóweczce jechalem uwalony w blocie bo mnie deszcz dopadl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...