Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

 

1. Kierownika forestera przemieszczającego się dzisiaj wraz ze mną Aleją Solidarności około 08:40,

(...)

 

RS :)

 

No nareszcie ktoś, kogo spotkałem na drodze i pisującego na forum. :D Mrugnąłem awaryjnymi, bo zobaczyłem Ciebie dość późno i teraz równiez pozdrawiam. Jeszcze jedno - czy to nie Ciebie mijam często o poranku w okolicach tuneli na Dźwigowej? Takie samo Legacy i numery jakieś podobne

 

Widziałem, widziałem awaryjne, baaardzo dziękuję za zauważenie mnie w tym porannym tłumie, robiłem co mogłem żeby do Ciebie dojechać i się udało :wink: . Próbowałem odmachiwac lewą kończyną górną ale nie wiem czy w widoczny sposób :roll: .

Rankie raczej nie poruszam się w tamtych rejonach. Strat to wotk mam z Woli z okilc Obozowej i Płockiej.

 

Pozdro,

 

RS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla przemkowego STI widzianego na grzybowskiej okolo 21 :)

 

A pozdrawiam, pozdrawiam 8). Na siłowni tam byłem.

 

Stał sobie grzecznie na ulicy, czy już byłem w środku i Cię przegapiłem...? :roll: Jeśli to drugie, to jest kiep i gapa i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla przemkowego STI widzianego na grzybowskiej okolo 21 :)

 

A pozdrawiam, pozdrawiam 8). Na siłowni tam byłem.

 

Stał sobie grzecznie na ulicy, czy już byłem w środku i Cię przegapiłem...? :roll: Jeśli to drugie, to jest kiep i gapa i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy :twisted:.

 

Nie wiem czy tak grzecznie za parkowanie to mandat by był jak nic hehehe :) do zobaczenia innym razem na szosie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak grzecznie za parkowanie to mandat by był jak nic hehehe :)

 

No lekko mu tyłek wystawał, ale ten kawałek ulicy (?) na którym stała większość mojego samochodu (:mrgreen:) to teren hotelowy i i tak stają tam taksówki, busiki czy inne pojazdy podwożące gości hotelowych. Trick polega na takim zaparkowaniu, by wykorzystać kawałek podjazdu do hotelu, jednocześnie nie zajmując na nim za dużo miejsca, dzięki czemu można uniknąć bycia przepędzonym przez ochoronę hotelową, a przy tym nie wystając za bardzo na ulicę, by nie blokować ruchu :twisted:.

 

Tak że taki sposób parkowania był jak najbardziej celowy i zamierzony - gdy podjeżdżałem pod hotel, było sporo wolnego miejsca i niby mogłem cały tam się schować, ale, jak mówię, nie chciałem drażnić ochrony hotelu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi WY64*** stojącego na strzeżonym przy ul. Żytniej, mario-wrx? :D

 

żonka moja :P pozdrawiamy oboje !!!

A dziekuję, dziękuję. :) Kolejny raz przy moim bloku, a pamięć nie zawiodła jeśli chodzi o tablice i wygląd. Sliczność niebieska. :)

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...