Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

wczorajsze pozdro z białego seja dla Abt'a, który zamiast na skrzyżowaniu na conrada jechać w prawo do salonu EFP, to skręcił do wspomnianej Ikei 8)

 

dzisiejsze pozdro z czerwonej imprezy dla rozgadanej przez telefon Mamusi :D ....

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie Kierowniczkę zielonego legasia z którą to Panią miałem niewątpliwą przyjemność wymiany uprzejmości na ul.Rzymowskiego i którą to Panią miałem przyjemność pilotować aż na ciszewskiego/rosoła gdzie się pożegnaliśmy

Przesympatyczna :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozdro dla vampeera, który z 10 minut temu roztoczył na mojej ulicy kłeby czarnego dymu ze swojej nowej czerwonej strzały 8) ....... a tak na marginesie, pamiętasz vampeer białego seja spotkanego na wielickiej w dniu Kręciołka Wielickiego czyli w neidziele :twisted: :?: ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ex-ALEX'owego WRX'a widzianego na Alejach ok 13 :wink:

 

 

W imieniu ex-ALEXowego WRXa dziękuję za pozdrowionka.. ma sie dobrze

(mam nadzieje tylko, ze był widzany jescze z kierownikiem, a nie z kierowniczką :oops: która przemieszcza sie narazie... jakby to ująć.... ostroznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vampeerowaego ... to jest to Leon Cupra 4x4 TDi - bedzie jakies 180 KM... z wyposazenia ma wszystko co mozna bylo wymyslic... bardzo przyjemny samochodzik... naped calkiem niezle dziala jak na HALDEXa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Alana, co w drodze na Kielce w godzinach rannych wyprzedzał srebrną Alfę 156 - ten pasażer machający do Ciebie to byłem Ja :)
Dla Ciebie też pozdrowienia mam nadzieję, że zachowywałem się przyzwoicie na drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...