Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla micowego sti mknacego dziś po wale miedzeszynskim w stronę miasta ok. 16.00 - byłem trochę z tylu, a potem zrobiło się jakieś zamieszanie na drodze i się nie zobaczyliśmy.

 

A właśnie, dziś wieczorem na Jerozolimskich stała mocno wytarmoszona czerwona turbowanna... Nad wyraz smutny widok.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę w niebieskim blobie chyba STI, którego wlasnie minalem w Białym Dunajcu. Złe świnie były na lusterkach 8)

Jechałem nIeoswinionym a6 :wink:

 

-- 11 gru 2011, o 13:10 --

 

Pozdrawiam rownież srebrna turbowanne, minalem Cie w Poroninie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dyspozytora srebrnego Forka WI coś tam, który obtrąbił mnie około 10.30 na Vogla przy Przyczółkowej.

 

Odpozdrawiam.

 

Na Vogla zawsze coś trafię:) godzinę wcześniej zielony oświniony Forek w stronę Przyczółkowej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kubeusza (chyba z synem) napadnietego wczoraj ok 18stej niedaleko Galmoka. Kurde, chyba musze zmienic wydech, bo burczalem Ci tuz nad uchem przez pol drogi Pulawska a odnotowales mnie dopiero przy Poleczki :P :wink:

 

Odpozdrawiam :)

Nie zmieniaj, u mnie też za cicho nie jest, więc nic dziwnego że nie słyszałem ;) Poza tym zapewne prowadziłem z młodym jakąś dyskusję i stąd spadek czujności :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj z Wrocławia dla kierowcy Imprezy widzianego kolo Arkad Wro. ok 17:00 oraz dla właściela tego Subaraka ze zdjęcia ;)

 

Gdzieś Ty mnie tak wyczaił? :shock: To moja świnka na zdjęciu 8)

Odpozdrawiam serdeczenie :!:

 

Parking przy Lidlu-Statoil na Braniborskiej ;)

Zajechałem opłukać auto na tej bezdotykowej myjni co tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś parkowalem w BUWie naprzeciwko dwóch stojących obok siebie hawkow w kolorze bluemica. A kilka miejsc z tylu stał sobie srebrny WRX z nalesnikiem. Po prostu kumulacja. Pozdrowienia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

Dla Kierownika czarnej Imprezy, z której kierownikiem pomachaliśmy/pouśmiechaliśmy się na Dolince w stronę Ursynowa w sobotę, około 13:00.

Dla Kierownika białego Turbodziadka, któemu machałem z WRXa kombi na krzyżówce Ostrobramska/Grenadierów w niedzielę, około 17:00.

Dla Kierownika szarego/grafit(?) Legacy kombi/Outbacka(?), z którym pomrugaliśmy sobie dziś z rana (ok. 8:40) na Siekierkach w stronę Mokotowa.

 

Każdy dzień ostatnio miły :-)

 

Aha! Jeszcze dziś rano tuż przed 9:00 widziałem śliczne (co najmniej)GT, blue mica, przejechał mi prawie przed nosem (stałem drugi, więc nie migałem) Puławską przy Goworka w stronę Centrum... Chyba nieoświniaczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mieszka w okolicy Carrefoura Express na Czerskiej przy Gagarina?

Codziennie rano widzę tam srebrną Turbowannę, po zaszronionej szybie dziś przed 9:00 wnioskuję, że nie pracuje tam, a śpi :-)

Chyba nieoświniaczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnego buga WRX , ktory w sobotę spowodowałdowal , że pierwszym odgłosem ,jaki moj Tymek usłyszał poza murami szpitala, był właśnie bulgot subaraka. Szpital na Starynkiewicza,wychodzilismy ok 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- właściciela granatowego WRX bugeye kombi WGM... zaparkowanego na Jeżewskiego na Kabatach w Wawie;

- właściciela niebieskiego WRX bugeye sedana na WF.... zaparkowanego na Białostockiej na Pradze;

- właściciela Forestera z naklejkami potwierdzającymi uczestnictwo w kilku Chlejadach zaparkowanego na ul. Piasta w Milanówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...