Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam widziane wczoraj około 12.30 (jakoś tak :roll: ) w Zgierzu wanny ... srebrną hawkeye i niebieską klasyczną... chyba obydwie oświniaczone na lustrach i na zgierskich numerach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM jestem nowy na forum nie wiem bardzo jak to działa co do komputerów i neta to jestem laikiem.Stałem sie posiadaczem legacy GT TWIN TURBO 1997r sprowadzony z japoni chciałem dowiedziec sie coś więcej na temat tego auta czy może ktoś z okolic Bielska-Białej jest posiadaczem takiego wynalazka

Zapraszam tutaj :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=10&t=114284&start=6650

Pozdrawiam ze Skoczowa :!:

Stałem sie posiadaczem legacy GT TWIN TURBO 1997r

Jest już przełożony :?: jest biały :?: bo takiego widziałem ostatnio w Bielsku :!:

Tu o przekładce -głównie :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=10&t=114284&start=6650

Witam nie widziałem w bielsku legacy gt z przełozoną kierą czy na pewno taki jest

 

-- Śr sie 31, 2011 9:27 am --

 

z tego co sie orientuje to w bielsku nie ma żadnego białego legacy gt twin turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika nowego OBK w kolorze granatowy metallic ze świnkami. Tylko nie pamiętam czy widziałem go na DK8 w kierunku Piotrkowa Tryb. czy na DK2 na wylocie z Ożarowa w stronę Łodzi. Skłaniam się do opcji nr 2 :mrgreen: Cięzki dzień miałem, pewne szczegóły uciekają z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam urodziwą kierowniczkę blue imprezy z obgryzionym przednim zderzakiem na blachach WGR spotkaną po południu na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śl. Świnki na obu lusterkach były.

Obtrąbiłem, obmachałem. Poburczeliśmy bokserami i każdy w swoją drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...