Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego Buga, obok którego stałem i jechałem na Sobieskiego. Pan nie spojrzał się w moim kierunku toteż odpuściłem sobie machanie itp. Skrzyżowanie dalej widziałem w lusterku, że pan zrobił ładny nawrót slajdem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla właściciela/ki zielonej Imprezy kombi >00 rej. WJ widzianej jakoś o 14 na parkingu przy centrum handlowym targówek. Świniacz na lusterku i tylnej klapie był
odpozdrawiam w imieniu małzonki :) . Przy okazji pozdro dla STI RS przy szkole w Lesznowoli, z okazji siatkarskich eliminacji do MP. Córa zapewne uczęszcza do Praskiej 30-stki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika zielonego forysia na warszawskich blachach ze świniaczem na tylnej klapie mijanego dzisiaj na zakopiańskiej w krk około 14:30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawam z myjni na ursynaku

- białą imprezę

odpozdrawiam, nawet widziałem szerego GTka, jadącego dostojnie :) Ja zrobiłeś to zdjęcie? aparat przyczepiony do tylnego słupka?

Pozdrowienia dla kierownika białego buga STi, które skręcało z Cynamonowej w Ciszewskiego, dzisiaj ok 16. Stałem na chodniku i słuchałem pięknie grzmiącego wydechu.

to pewnie też ja :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla za lekko dzikiego niebieskiego WRXa, ktory mnie zlapal / minal przy Multikinie dzis ok 23:00 na drodze Tesco - dom (a ja jak ta stara... jak zwykle majstrowalem przy CD w najmniej odpowiednim momencie ehhh)

KMac:) baaardzo nie lubie takich powrotow do domu z zakupow - wez tu czlowieku otworz piwo bez piany na polodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawam z myjni na ursynaku

- białą imprezę

Przecież to "moja" myjnia na Ciszewskiego...

Mieszkam dwa bloki dalej. :mrgreen:

ja również mieszkam obok myjni, jakieś 200m :), po drugiej stronie Ciszewskiego, aczkolwiek żadko z niej korzystam bo mam myjnie u siebie w garażu (metro stokłosy), tylko w zime jest wyłączona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawam z myjni na ursynaku

- białą imprezę

 

- i białego legaca (Kugi?)

 

Przecież to "moja" myjnia na Ciszewskiego...

Mieszkam dwa bloki dalej. :mrgreen:

 

 

Twoja, Twoja ja tez tam mojego gada dzis wieczorem mylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...