Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam kierownika widzianego dzisiaj w Poznaniu granatowego Cossiego. Nie codzień spotyka się takie rodzynki (nie liczę Polodowego, który stoi w salonie i często go widuję). A ten był na poznańskich blachach i jechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam te "miliony" subarek spotkanych na "Barbórce" :):).

A szczególnie kierownika SI(GT?) GA*****, który wpuścił mnie przed siebie pod "Karefurem" po drugim Bemowie. Dzięki swojej uprzejmości on został na środku skrzyżowania :oops: , a ja jeszcze zdążyłem zjechać.

 

I pozdrowienia dla Łaciata spotkanego "w pracy" na Karowej.

 

EDIT, EDIT!: Aha! No i oczywiście pozdrawiam blueforesta, który już odebrał swojego Forysia i zjawił się nim w piątek w Kętrzynie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłeś mi to z ust. :D Także pozdrawiam Azraela, Jarmaja, Przemeqa i tego miłego forumowicza, który dał nam wejściówki (drugi raz zapomniałem jakiego miał nicka, oświećcie, proszę...), tego od niebieskiego GT oklejonego ładnie. :)

 

A także pozdro dla Michalisa i Shodana.

Piękny Miś. :mrgreen:

 

Heh Polini no problem akcja była szybka więc sie zapomniało przepraszam chłopaki ale obowiązki wzywały więc nie mogłem jakoś się z Wami spotkać na dłużej również pozdrawiam a także kolęgę GRACOWY z którym zamieniłem kilka słówek na Bemowie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale wcześniej nie mogłem

Pozdrowienia dla Verta, Norberta i jeszcze jednego kolegi (właściciela niebieskiego GT) z którymi w piątkowy ranek wypiłem kawę w Macku w Wilanowie.

Oraz pozdrowienia dla srebrnego WRX z naleśnikiem SC15...za którym stałem na światłach na Gierkówce około 20.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale wcześniej nie mogłem

Pozdrowienia dla Verta, Norberta i jeszcze jednego kolegi (właściciela niebieskiego GT) z którymi w piątkowy ranek wypiłem kawę w Macku w Wilanowie.

Oraz pozdrowienia dla srebrnego WRX z naleśnikiem SC15...za którym stałem na światłach na Gierkówce około 20.30

 

witaj witaj no wlasnie trzeba powtorzyc bo jakos strasznie szybko minelo spotkanko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego GieTeka któy wczoraj 5.12.2005 kolo 11:20 zatrzymal sie obok mnie na Szulborskiej (Wola). Byl bez rejestracji, a kierownikiem byl pan kolo 40' - asystowal mu jego syn. Wymienilismy kilka uwag na temat jego podkreconego serca i mojego seryjnego motoru po czym udalem sie na śniadanie :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...