Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja juz nic z tego nie rozumiem... STi jest obszyty wewnątrz niebieską alcantarą a tamten mial wnętrze z WRXa (czyli szaro-czarne)...Jest to możliwe żebym mial jakieś przewidzenia...? :roll: :wink:

 

EDIT: a z tego co wiem felgi z WRXa nie pasują do STI (od MY05 inny rozstaw śrub)

EDIT 2 :wink: : ale jedno jest pewne - musimy sie kiedys wszyscy spotkać :D

 

Szczerze to nie ogaldalem jeszcze w srodku jego auta, z zewnatrze seria STi ...

Felgi srebrne na zimie

ale srodek raczej na 100% niebieski

jeslie jezdzi jeszcze jedna czarna impreze my06 i do tego KTT i parkuje pod AE to juz jest niezly zbieg okolicznosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja garść pozdrowień:

- STI stojące w Al. Ujazdowskich pod Urzędem Rady Ministrów ( :shock: :wink:) ok. 13.20

- czarny legac kombi widziany chwilę wcześniej, skręcający z Al. Ujazdowskich w... hmm... Aleję Róż...?

- srebrny legac, przed którym skakałem dziś czarnym cooperem na Marszałkowskiej / Puławskiej. Aż psiknąłem na tylną szybę, żeby zobaczyć, kto siedzi za kierownicą tego legaca :twisted:. Forumowicz jakiś...?

- czerwony WRX widziany w Al. Niepodległości, między Madalińskiego, a Rakowiecką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI stojące w Al. Ujazdowskich pod Urzędem Rady Ministrów ( ) ok. 13.20

 

No co, myślisz, że przynależność do politycznej "czarnej sotni" wyklucza prawidłowe poglądy motoryzacyjne...? :wink:

 

Mam pewne podejrzenia, czyje to ewentualnie mogło być - trzeba obadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzienki za obtrombienie mię na przesmuku z Opolskiej w kierunku na Tonie przez srebno Imreze któro to poznałem dopiero po tylnem ogonie ( no..... tak jakby co najmni miała przedni ogon ). Pozdrawiam kierownika. Buziaki.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pozdrowienie:

- chyba Vert dziś rano 9.10 skecał z Przyczólkowej w Wilanowską. Nie jestem pewien bo samochód dawno nie był na myjni........ i nawet kolor było trudno poznać :D:D:D

- niebieski WRX bez spoilerka wczoraj ok. 18.00 zawracał na KEN w okolicach domu sztuki.

 

pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pozdrowienie:

- chyba Vert dziś rano 9.10 skecał z Przyczólkowej w Wilanowską. Nie jestem pewien bo samochód dawno nie był na myjni........ i nawet kolor było trudno poznać :D:D:D

- niebieski WRX bez spoilerka wczoraj ok. 18.00 zawracał na KEN w okolicach domu sztuki.

 

pozdrawiam

Norbert

 

tak tak to bylem ja faktycznie bryka taka uwalana ze az strach dzieki za pozdrowionka :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy Sedan H6 na Ukrainskich Blachach, z ktorym jechalem na trasie Gdow - Dobczyce... Facet wysoki, lysy, ok. 40 lat - w korku przed Dobczycami wykonal serie cwiczen gimnastycznych na srodku ulicy ;) spoko koles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla kierownika niebieskiego WRX WT... z ciemnymi szybami, zegarami na słupku i jego blond pasażerki. Wymieniliśmy się kiwkami i pozdrowili awaryjnymi około 19.20 koło Galerii Mokotów.

 

P.S

A lans z tymi niebieskimi diodkami na zegarach.

 

A jeśli spotkanie jutro w wczesnych godzinach rannych to się pisze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ciemno granatowego GT NO 49xxx widzianego dzisiaj ok 15:00 w centrum na Piłsudskiego (tomek12?)

 

Nie jestem pewien do konca rejestracji, ale dzisiaj chyba widzialem to GT.Wlasciwie to sie troszke scigalismy przez pol miasta.Chwilke pogadalem z wlascicielem (pozdrawiam), GT bylo seryjne, z miejsca je zloilem, z rolowanego troszke mi odchodzil.W kazdym razie bardzo sympatyczny przejazd zaliczylem.Swoja droga to musialo to niezle wygladac (srodek miasta, wieczor, 2 subaru scigajace sie i bardzo donosny ryk silnikow, az zaluje, ze sam tego nie widzialem z zewnatrz :wink: :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...