Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy STi KR ***** (charakterystyczny srebrny grill i jakies dodatkowe naklejki SWRT) ktorego wczoraj minalem na Kazimierza Wlk( wyjezdzalem z Lenartowicza) a ktory dzien wczesniej stal wlasnie na Lenartowicza centralnie przez oknem mojego pokoju :)

Drugie pozdrowienia dla wlasciciela niebieskiego WRX stojacego na parkingu pod biprostalem

niedaleko mojej imprezki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy STi KR ***** (charakterystyczny srebrny grill i jakies dodatkowe naklejki SWRT) ktorego wczoraj minalem na Kazimierza Wlk( wyjezdzalem z Lenartowicza) a ktory dzien wczesniej stal wlasnie na Lenartowicza centralnie przez oknem mojego pokoju

 

To pewnie A. Lipski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiii..to przez te przenosiny na forum coś sie pomerdało..mam 18'ste :mrgreen:

 

Uwaga Forumowicze. To dziś 8).

 

Raz-dwa proszę z kwiatkami i życzeniami do naszej forumowej Gwiazdy 8).

 

zgadza się..to dziś 8) dokładnie 25 lat temu..o 14.30 nastąpił drugi..po wyginięciu dinozaurów taki kataklizm :mrgreen:

aaaa..i zmieniłam plan..od dziś nie obchodze 18-stych..bardziej podoba mi się ćwiarteczka 8)

 

DZIEKI WSZYSTKIM :D

 

p.s. Kuba byłeś pierwszy..dziękuję tez reszcie forumowiczów ktora mi przypominała metrykę już zaraz po północy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

- dwukrotnie spotkanej wczoraj w Białymstoku, Imprezy STI - raz przy Sphinxie na Lipowej, a drugi raz..... no nie wiem dokładnie :oops: - ja jechałem na ul. Mieszka I i to było gdzieś tam

- :D Subaryty i całej ekipy Grafix'a - wypiłem smaczną kawę; przejechałem się testowym forysiem 2,0XL; obejrzałem blueforest'owego forestera

- blueforest'a, - biedaku, jak ty możesz wytrzymać, wiedząc, że auto już czeka, a ty nie możesz go zobaczyć/dotknąć/przetestować/mieć......

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa, Ty jestes mlodsza odemnie? uuu :shock: :wink:

 

to tacy starzy ludzie żyją??????? 8) ............ :mrgreen:

 

Arnuś..a nie da się z tą górką już coś teraz??

Ale co, zebym juz popadl w stetryczenie natychmiast juz teraz? No dobra, rozumiem, ze mam kupic mercedesa C 200d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...