Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dosłownie 10 minut wcześniej uratowaliśmy z kolegą kobiete z dziećmi, którą w korytarzu metra Wierzbno katował mąż. Kur... tyle krwi i tak zakrwawionej osoby nie widziałem na żywo nigdy! Masakra :???: :sad: A ten typ ? Po prostu nie mam pytań. Bandyta :!:

 

Co jest nie tak z tymi ludźmi :?: :???:

 

Dobrze, że tam byliście :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosłownie 10 minut wcześniej uratowaliśmy z kolegą kobiete z dziećmi, którą w korytarzu metra Wierzbno katował mąż. Kur... tyle krwi i tak zakrwawionej osoby nie widziałem na żywo nigdy!

 

Brawo!

 

Swoją drogą, w metrze są kamery - pewnie wszystko się nagrało.

 

 

Ja za to pozdrawiam kierowcę/kierowniczkę czerwonej Imprezy aka Lanosa, N/A, która to Impreza zaparkowana była wczoraj jakoś między 19.30 a 20 w opustoszałym parkingu Złotych Tarasów. Świnka na tylnej klapie - obecna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uratowaliśmy z kolegą kobiete z dziećmi, którą w korytarzu metra Wierzbno katował mąż. Kur... tyle krwi ! Masakra

 

A ...jadłeś kiedyś przesoloną zupę? NIE!!!! ...bo byś pomóg gościowi!!!

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kogoś z forum(świnka na klapie) ze srebrnego WRXa, z którym machnęliśmy sobie ok 13.15 w Olsztynie. Dużo Subaraków widziałem wracając z Krakowa a 1 przejechał się na czarnym lodzie w okolicach Płońska... srebrny Forester zeskoczył ze skarpy tak to wyglądało :/ Stał już zapakowany na lawetę jak i z 10 innych aut, które zaskoczył czarny lodzik w okolicach Błonie... Płońsk :???: Co troche auto w rowie leżało :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ...jadłeś kiedyś przesoloną zupę? NIE!!!! ...bo byś pomóg gościowi!!!
...a może wręcz pomuk?

 

Brawo Siela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo ale uwierzcie mi, że nie dało się koło tego przejść obojętnie.

 

Pozdrawiam kierownika lekko podtuningowanego WRXa na WPI, który jakieś 20 minut temu jechał Puławską w stronę Piaseczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to pozdrawiam kierowcę/kierowniczkę czerwonej Imprezy aka Lanosa, N/A, która to Impreza zaparkowana była wczoraj jakoś między 19.30 a 20 w opustoszałym parkingu Złotych Tarasów. Świnka na tylnej klapie - obecna!

 

A to ja byłem. Avatarowałem się w 3D :wink: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, ale w Imaxie. Moim zdaniem tylko tam należalo zacząć przygodę z Avatarem.

 

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki, z którym sobie machnęliśmy na skrzyżowaniu przy basenie SGGW w II dzień Świąt.

 

I tak przy okazji :twisted:

 

http://www.filmweb.pl/HUMOR%20"Dokument"%20o%20realizacji%20kinĂłwki%20"Avatara",News,id=57060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, ale w Imaxie. Moim zdaniem tylko tam należalo zacząć przygodę z Avatarem.

 

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki, z którym sobie machnęliśmy na skrzyżowaniu przy basenie SGGW w II dzień Świąt.

 

odpozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...