Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam serdecznie Pana w blizniaczym niebieskim STI (?) WM 82xxx ktory wpuscil mnie przed siebie na Dolince Sluzewieckiej dzis chwile po 16stej

pojechalismy kawalek ze 200m razem, ale trwalo to z 10min wiec musialem skapitulowac i uciekac na KEN :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę (nie zwróciłem uwagi :oops: ) niebieskiego buga na złotych(?) felgach, z czarno-białą świnką co najmniej na lewym lusterku - widzianego dziś na "obwodnicy" Radomia (al. Wojska Polskiego) ok. godziny 13-tej.

 

Przemieszczałem się w przeciwnym kierunku - incognito, prawie anonimową fabią kombi, więc nie wygłupiałem się z kiwaniem/trąbieniem/czymkolwiek, żeby zamieszania na drodze nie wprowadzać :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Forumowicza od STi WR Blue WF... obok którego sobie wczoraj zaparkowałem na KEN-ie w okolicach 18.00 - raźniej mi było... :mrgreen:

Odpozdrawiam i przepraszam, że najładniejszy forek w kraju musiał parkować obok brudnego STI :-)

Szkoda, że nie było okazji pogadać :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obmachane i obmigane pozdrowienia dla czarengo forka, ktorego dzis gonilem az dogonilem w Katowicach niedaleko Ikei, któż to był? :mrgreen:

p.s. sorry, że tak szybko zniknałem ale miałem troche przedświąteczny deadline u kilku klientów i wszędzie już byłem spóźniony :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę szarego Legacy kombi ze świnką na tylnej klapie, którego widziałem ok 14.30 1 światła za Placem Centralnym, i STI czarne stojące na Kozłówce ze świnkami na lusterkach ;) Fajnie się jezdzi po Krakowie, tyle tu "świniaków" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę szarego Legacy kombi ze świnką na tylnej klapie, którego widziałem ok 14.30 1 światła za Placem Centralnym, i STI czarne stojące na Kozłówce ze świnkami na lusterkach ;) Fajnie się jezdzi po Krakowie, tyle tu "świniaków" :mrgreen:

 

To pewnie byłem ja :smile:

 

skręcałeś w Jana Pawła obok stacji Orlen :?:

 

Odpozdrawiam serdecznie :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem bym zapomniał - pozdrowienia dla kierownika czarnego STI na blachach zdaje się stołecznych spotkanego na parkingu podziemnym w... Laax w Szwajcarii w ubiegłym tygodniu.

 

Swoją drogą Szwajcaria to kraina miodem i benzyną płynąca :razz: w trakcie tyg. pobytu na nartach w tejże niewielkiej dziurze naliczyłem 9 GT/STI, nowszych z racji swego zboczenia i zamiłowania nie liczyłem ale było ich również naprawdę sporo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT (wczoraj widziany) na trasie Poznań - Wolsztyn rejestracja PWL XXXX , fajnie ryczy przy wyprzedzaniu ;D

 

Odpozdrawiam, tylko nie wiem czym jechałeś bo wyprzedzań się tego dnia sporo było :twisted: Taki gwiazdkowy prezent sobie zrobiłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziś na Poleczki, z anteną CB na klapie i rejestracją WI xxxxx

PS. ten opel to było OPC czy OPC-Line ?

 

2. Pechowego Forestera ze świniakiem na klapie, złapanego przez Policję przed wiaduktem na Hynka

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Sielę, gadającego za kierownicą przez komórkę przez (całą?) długość Puławskiej - godzinę temu widziałeś na Puławskiej, jak "17 cali na seryjnym zawiasie i na KYB AGX (w-)chodzi" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala pozdrawiam ! bardzo ładny Legac swoją drogą ;) Gadałem ze swoją dziewczyną, której opowiadałem, że dosłownie 10 minut wcześniej uratowaliśmy z kolegą kobiete z dziećmi, którą w korytarzu metra Wierzbno katował mąż. Kur... tyle krwi i tak zakrwawionej osoby nie widziałem na żywo nigdy! Masakra :???: :sad: A ten typ ? Po prostu nie mam pytań. Bandyta :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...