Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika białego forka s turbo na białoruskich rejestracjach mijanego dziś około godz. 10:00 w Zwoleniu - wkurzona świnka na lusterku była :angry::D

Dziwisz się ? Też byłbyś wkurzony ...

Ale to nie byłem ja ;) Ja w innej sprawie!

Też wkurzony jestem !

5-8 lipca - trasa Wawa - Suwałki - Kowno i z powrotem !

12-15 lipca - trasa Wawa - A2 do Parzęczewa k/Łodzi - Uniejów i z powrotem!

Ani jednego auta ze świniakiem (a niechby i wkurzonym) nie zobaczyłem! A podróżowaliśmy kamperem przepisowo świniami oklejonym !

Tym, co to na zdjęciu poniżej ...

09a5b04550288026m.jpg

i jedyne przyjazne zwierzęta spotkane to te, co to na zdjęciu (powiększyć można) spotkane nad brzegiej Warty w Uniejowie ...

Pozdrawiam uniejowskie krówki! I sympatyczny, uroczy personel Term Uniejowskich ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego forka s turbo na białoruskich rejestracjach mijanego dziś około godz. 10:00 w Zwoleniu - wkurzona świnka na lusterku była :angry::D

hehe widziałem go i w Kozienicach dzisiaj :), potem przeleciał też białoruski srebrny Forek II gen. rocznik po 2006 ale bez trzody. Również pozdrawiam a raczej pazdrawliaju :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja zrobiłem w piątek trasę Olsztyn-Ostrołęka-Łomża-Zambrów-Siemiatycze-Biała Podlaska-Kodeń-Jabłeczna i we wtorek powrót i co i nic. Żadnego oświniaczonego subaraka i dosłownie kilka nie oklejonych a na mruganie i awaryjne brak reakcji. Wszystkie to nowe modele.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z przed chwili dla kierownika/ czki bordowego forka ktory na Bitwy Warszawy tlymaczyl sie policji... Mam nadzieje ze skonczylo sie na pouczeniu a nie mandacie:)

 

No i kolejne pozdrowienia dla srebrnego forka zaparkowanego na Etiudy Rewolucyjnej :)

 

 

Pozdrawiam te bialego forka WWL z Konstruktorskiej:)

 

Ten na etiudy to mój!

 

Przejazdem przez mokotów? ;)

 

dzięki i i od-pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak jeszcze jeździłem landkiem dyskoteką I wersją to też byłem odpozdrawiany przez kierowców starszych wersji dyskotek, defenderów i range rover-ów, kierowcy nowych modeli nic zero reakcji czyli jest jakaś zależność.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy (Żona i mła) ekipę mieszaną w skórze na motocyklu na światłach w Głuchowie na końcówce S7. My hybrydą jechaliśmy - Czarna Foka z białymi świniami. Dzięki za thumb-ups. Z początku nie zrozumieliśmy, o co chodzi :)

 

Odpozdrawiamy. Muszę oświniaczyć moto,bo ludzie dziwnie się patrzą jak im machamy :)

 

Pzdr

Karol i Judka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z przed chwili dla kierownika/ czki bordowego forka ktory na Bitwy Warszawy tlymaczyl sie policji... Mam nadzieje ze skonczylo sie na pouczeniu a nie mandacie:)

 

No i kolejne pozdrowienia dla srebrnego forka zaparkowanego na Etiudy Rewolucyjnej :)

 

 

Pozdrawiam te bialego forka WWL z Konstruktorskiej:)

 

Ten na etiudy to mój!

 

Przejazdem przez mokotów? ;)

 

dzięki i i od-pozdrawiam :)

 

często tam jeżdżę i często widuje Twojego forka :)

 

ale ponieważ jeżdżę po mieście bardzo dużo a Subaru mam od lutego a na forum pozdrowiły mnie dopiero dwie osoby... :) mój chłopak i jego kolega :biglol:

zdecydowałam się pozdrawiać teraz wszystkie subaraki :)

może mnie wreszcie ktoś zauważy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla czarnego OBK o nr rej. W cośtamcośtam, z którym mijałem się na trasie Zwoleń-Kozienice po godz. 20.00. Trzody niet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi tu na kasprzaka pięknie ryczy zawsze ok 9:15 ;]

 

Dołączam się do pytania :D . Od dość niedawna burczy. Pozdrawiam spod numeru 18/20. Na Kasprzaka stoją stale dwa Subaru - pomarańczowa, oświniaczona XV przy Kredyt Banku i niebieska Impreza przy PZŁ. No i nasza zajeżdża raz dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...