Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pozdrwiam Juniora i jego Mame której zdawał pod uczelnią sprzęt na kołach wraz z kluczykami :mrgreen:

 

Monisiu, gdzies sie ukrywala? :)

nie ukrywała tylko jechała do pracy..a nie trąbiłam..bo nie chciałam Cie stresować przed zajęciami na uczelni :wink:

 

p.s.Dzięki Michał..sorry że nie widziałam..ale byłam zakręcona bo..wreszcie odebrałam zawieszenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe pozdrowienia dla 3 foresterów (srebrno złoty, fioletowy i czarny) widzianych w poniedziałek i jeszcze całkiem świeże dla OGS który tuż przed 15 przemknął Witosa (dobrze że tylko OGSiu ma taki spojlerek w Kraku bo bym nie rozpoznał autka z oddali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, dzieki za pozdr ;)

 

ja przesylam pozdrowienia dla Comoora, ktorego czarnuch stal na myjni na Tuchowskiej oraz kierownika WRXa z duzym spojlerem, ktorego widzialem k. Hali Targowej (ja jechalem na zachod, on na wschod)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijalem tego samego typa na zelaznej i caly czas gadal przez komorke

 

moze dlatego mi nie odmachal....

 

a nawiazujac do wczesniejszych wypowiedzi o nieodmachywowaniu ;) to tez mam takie spostrzezenia, czasami czuje sie jak pacan, a i imprezy tez mi nie odmachuja ;( ale za to pozdrowienia dla kierowcy zielonego legaca, z ktorym wymienilem pozdrowka z ostatni piatek na al. Krakowskiej.. i chyba czesto go tam widywalem zanim jeszcze jezdzilem subaryna... czy to ktos z forum? ;)

 

pzdr 4 all...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zostalem namierzony

To jest narazie moje stale miejsce postoju w kraku

 

To miło, że będe widywał "znajomego" STi praktycznie 2 kroki od mojego bloku :wink:

 

Pozdrowinia dla Moniki i Niuńka, którzy mnie wpuścili przed siebie po Prologu

 

również pozdrawiam. Nawet sie schylałem żebyście mnie zobaczyli ale chyba nie zostałem rozpoznany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wlascicieli, fanow i forumowiczow Subaru, ktorzy wczoraj byli na prologu :D

 

I rowniez kierownika czarnego Forysia 2.0XT i (chyba) OGSa widzianych dzis na Opolskiej na wysokosci Jet/McDonalds/dealer Citroena kolo 11.10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy sedan: bez wróblołapa, ale za to z lotką - a także z wyłupiastymi slepkami (moje ulubione... :wink: )i z rejestracją CB..., z którym minąłem się dziś po południu w Kielcach, blisko wylotu na Lublin.

 

Machałem... Nie zareagował. W sumie się nie dziwię - bo jechałem Subaru honoris causa :mrgreen: Mógł się poczuć zmylony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wiedziałem, do którego działu to wrzucić, ale chyba ten jest najlepszy: otóż w dniu dzisiejszym, a raczej - tej nocy, około 2:30, namierzyłem w warszawskim zagłębiu klubowym (okolice Paprotki/Cinnamona, a dokładniej na rogu Fredry i Pl. Piłsudskiego) ŚLICZNE srebrne STi na złotych felgach, według mojej skromnej wiedzy było to MY'05, obrandowane na drzwiach i tylnej klapie logami DaWoj-a. Próbowałem w okolicznych klubach namierzyć właściciela - niestety bezskutecznie. Co nie zmienia faktu, że go pozdrawiam 8).

 

Jeśli jego kierownik zagląda na Forum, to proszę o info - być może uczęszczamy do tych samych klubów. A ja zawsze z chęcią mogę służyć różnorakimi zaproszeniami na imprezy specjalne, kartami klubowymi i takimi tam drobnymi gadżetami przydatnymi do komfortowego klubowania 8).

 

PS. Ależ to STi jest śliczne... Stałem i się gapiłem z otwartą buzią, jakbym był upośledzony... :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...