Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A tak żeby nie było off top całkiem to jakoś tak w listopadzie widywałem cię często na moim rannym szlaku i tak się zastanawiałem skąd ty się pojawiasz tak rano prawie codziennie na warszawskich blachach w Olsztynie Teraz już widze że jesteś rozdart między dwa miasta.

:lol:

Mój poranny szlak był od ponad dwóch lat ten sam, Hamburg - Sikorskiego - Synów Pułku - Lenoharda :cool:

Ostatnio mnie szlag trafił przez te korki już przed Daszutą i jeżdżę wertepami przez Brzeziny :twisted:

Moje rozdarcie się już niestety kończy...polubiłem Olsztyn bardzo, fajnie się tu mieszka.

BTW może znasz kogoś kto chce kupić/wynająć mieszkanie na Hamburgu :?: :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla harvestera ktorego spotkalem pomykajacego nowa niebieska zabawka Pulawska ok 17 :cool:

 

pozdro dla oświnionej Imprezy Buga (naklejka na klapie chyba " I

 

wzajemnie :smile:

a co do naklejki to wyglada tak

heartmysuby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poranny szlak był od ponad dwóch lat ten sam, Hamburg - Sikorskiego - Synów Pułku - Lenoharda

Ostatnio mnie szlag trafił przez te korki już przed Daszutą i jeżdżę wertepami przez Brzeziny

Moje rozdarcie się już niestety kończy...polubiłem Olsztyn bardzo, fajnie się tu mieszka.

BTW może znasz kogoś kto chce kupić/wynająć mieszkanie na Hamburgu

Olsztyn to fajne,małe miasto korków aż takich nie ma tylko trzeba wiedzieć jak je omijać bo np. na Synów Pułku są tragiczne korki i lepiej jechać na około bo są mniejsze niż stać tam bo ruch jest tam paranormalnie rozwiązany :evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forestera nr rej. WD......, który przelatywał dzisiaj tj. 26.02.2009r. przez Kozienice, przed południem,kierunek na Warszawę. Była kiwka z mojej strony ale woźnica chyba zagapił się na TESCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...