Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Przemqa który pierdział swoim turbodziadkiem pół godziny temu w Al.Solidarności. (To się do rpacy dziadkiem lata a nie kawiorem STI?)

 

Pozdro dla srebrnego WRXa DW.. z naleśnikiem i wlotem od STI - zaparkowanego wczoraj pod multibankiem na solidarności.

 

 

Idem pracować

 

Howk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Forka 2.5 XT nr rej WE ...... z podkładką www.forumtoyota lub www.klubtoyota :twisted: coś tam spotkanego przy Sadyba Best Mall :lol:

 

Toyota Klub Polska :cool: Odpozdrawiam :smile:

A ty gdzie byłeś? bo naprzeciwko mnie stał jeszcze jeden forester, prowadziła kobieta, którą też pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI 06-07 widzianego rano na Puławskiej w kierunku Piaseczna. Świnia była. Pozdrawiam Niebieskie STi 03-05 zaparkowane przy al. niepodległości.

 

Nie pozdrawiam - Niebieskie GT na skrzyżowaniu Puławskiej w Piasecznie, które mi nie odmachało oraz dwa Legacy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sympatycznej koleżanki widzianej wczoraj około godziny 23 przed placem Bankowym w granatowej GT na jasnych felach :) )

 

Dziękuję i "odpozdrawiam" :)

 

A przy okazji serdecznie pozdrawiam:

-MIKKI'ego zaparkowanego w godzinach południowych wczoraj na Goplańskiej

-kierowce czarnego forestera spotkanego wczoraj około 16:30 na Służewiu pod Landem

- i jeszcze pana z "rudego" (nie wiem jaki to kolor - taki miedziany jakby :smile: ) forestera spotkanego na statoilu ursynów w niedzielę wieczorem.

 

No i jeszcze zaległe pozdrowienia - niebieski GT oświniaczony spotkany w piątek nocą na skrzyżowaniu Wawelskiej i Grójeckiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoznione pozdrowienia z 1 listopada dla naszego Mistrza, spotkanego na lotnisku we Frankfurcie [ ja z plecakiem subaru] zmeczony mocno bylem to tyko znak pokoju sobie wymienilismy.

Po powrocie z daaalekiej podrozy mam milion fotek subaru. Moze opisze swoje wrazenia do Plejad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla romansa, którego legacy stał zaparkowany na Chłodnej dziś rano, i przed chwilą dla głośnego czarnego WRX, STI ? , którego kierownik kręcił się wokół Atrium na Jana Pawła II w poszukiwaniu wolnego miejsca. :mrgreen:

Nie mogłem się na pracy skupić. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, ciebie osobiście nie widziałam, ale masz na masce coś takiego co bardzo ułatwia identyfikację. :)

Zdaje mi sie ze widziałam z okna niedawno twoje auto zapakowane na terenie WFD na chełmskiej. Jeśli tak to pozdrawiam raz jeszcze.

 

Pełna inwigilacja :roll:

 

,cóż... takie są skutki popularności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Przemqa który pierdział swoim turbodziadkiem pół godziny temu w Al.Solidarności. (To się do rpacy dziadkiem lata a nie kawiorem STI?)

 

Wejdź do nietegesa, będziesz wiedział, dlaczego teraz do pracy jeżdżę turbodziadkiem... :roll:

 

Zresztą nie tylko do pracy - niezły popłoch wywołuję np. na parkingu pod Hiltonem - same eleganckie ciche wozy, a wśród nich mój morderca :mrgreen:.

 

W każdym razie odpozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla romansa, którego legacy stał zaparkowany na Chłodnej dziś rano

 

Oczywiście odpozdrawiam :smile: :smile: :smile:

 

Teraz przez ten Twój osobisty podpis na tylnej szybie nie będę mył autka aż do wiosny :wink:

 

PS.

 

Srebrny Forester 2.0T stojący pod kościołem był Twój :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam serdecznie , co prawda Cię nie zauważyłem ale to już taka moja poranna przypadłość :oops:

I tak byś nie zauważył bo jechałem służbową Corsą :grin:

 

Dzisiaj też Cię widziałem ok. 16.00 (skrzyżowanie AK-->Andersa) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Doriana z Pyskowic, który wcale nie chwaląc ma jeden z najszybszych, pewnie najpiękniejszy i ogólnie straaaasznie zajebiste STI :twisted:

Raga Czy to jego STi jest czarne, na złotych felgach :?: Bo nie raz widuje takie w Gliwicach, szczególnie na ul.Toszeckiej (to właśnie wylot na Pyskowice) Jeżeli to o tą imprezkę CI chodzi, to fakt jest piękna. Zdarzyło mi sie kilka sekund :mrgreen: za nią jechać, ale szybko zamieniła sie w znikający czarny punkt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Imprezy WRX czy STI, ktory byl mnie skopal kolo 21 po nawrotce na powstancow sl. Przyznaje sie - sprowokowalem go z premedytacja i to bardzo skutecznie ;-) Kiwki (ani swiniacza) niestety nie bylo. Czekam za to na wpis w konfesjonale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...