Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przez ten Twój osobisty podpis na tylnej szybie nie będę mył autka aż do wiosny :wink:

Ja mam jeszcze na szybie podpis od Damazia :mrgreen: (z miesiąc już) :razz:

 

Srebrny Forester 2.0T stojący pod kościołem był Twój :?:

Dokładnie. :cool:

 

Myślą, że to ksiądz jeździ i za parkowanie nie czepiają się. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Doriana z Pyskowic, który wcale nie chwaląc ma jeden z najszybszych, pewnie najpiękniejszy i ogólnie straaaasznie zajebiste STI :twisted:

Raga Czy to jego STi jest czarne, na złotych felgach :?: Bo nie raz widuje takie w Gliwicach, szczególnie na ul.Toszeckiej (to właśnie wylot na Pyskowice) Jeżeli to o tą imprezkę CI chodzi, to fakt jest piękna. Zdarzyło mi sie kilka sekund :mrgreen: za nią jechać, ale szybko zamieniła sie w znikający czarny punkt :lol:

 

Dokłądnie ta :) ponad 360 koni i coś koło 600 NM :cool:

 

Praktycznie taki samochód mi by idelanie spasował + kiera sportowa, Prokubeł Sparco, no i moje własne Audio :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota Klub Polska :cool: Odpozdrawiam :smile:

A ty gdzie byłeś? bo naprzeciwko mnie stał jeszcze jeden forester, prowadziła kobieta, którą też pozdrawiam.

 

Jechałem za Tobą z kumplem w czarnym gnojowozie na gnojówkę - czyli Nissan Navara diesel :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pana z duzego Jeep'a ktory mnie obmachal na Marszalkowskiej przed rondem, oraz dla Raja z rodzinka zlapanego 20min temu na wiadukcie. :mrgreen: :cool:

 

Simon1, pozdrawiam również :smile: Nie drażnij ludzi (ten dźwięk i odejście :mrgreen: ) W kestii wyjaśnienia, ta "sportkupa" to rajowej jest, tylko piwko przy kolacji było grane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla:

 

1. Forka wyobklejanego w nie-ASO jadącego dziś rano po Puławskiej....

2. Anaknkiego wyjeżdżającego z GalMoku około 18 chyba ?? Ja akurat wjeżdżałem. Mrugnąłem ale nie zauważyłeś raczej :wink:

3.Pani w Legasiu o kolorze i kształcie zbliżonym do mojego OBK, która mnie wpuściła w kolejkę przy rondzie ONZ około 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEpozdrawiam Pani w srebrnym legacy kombi, która minęła mnie z taką miną, jakbym jej ojca harmonią zabił... :roll: :mrgreen:

 

Rzecz miała miejsce na skrzyżowaniu Żelazna - Al. Jerozolimskie. Ja skręcałem w lewo z Żelaznej w stronę Dw. Centralnego - żeby nie blokować tych za mną, chcących jechać Żelazną prosto w stronę Pl. Starynkiewicza/Lindleya, ustawiłem się równolegle i lekko (naprawdę lekko) wychyliłem nos na przeciwległy pas - pani, jadąca od Lindleya, najwyraźniej chciała się załapać na pomarańczowym (szła bombą) i uznała, że fakt, że musi o dwa centymetry skorygować tor jazdy wzbudził w niej totalną wściekłość i pianę na zębach. Minęła mnie z takim wyrazem twarzy: " :evil: ", a z jej ust wyczytałem: "GDZIE :?: :evil: ".

 

I gdzie ta subarowska solidarność?

 

A - pozdrawiam również srebrnego legaca kombi, spotkanego wcześniej na Bemowie. Wpuściłem go przed siebie na zwężeniu na Radiowej przy Dywizjonu 303 - zgodnie z zasadami "suwaka" i subarowską solidarnością 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...