Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No to po co uciekłeś z Wieliczki (bo cos pisałeś,że tu mieszkałeś). Ja bym Ci zaqgwarantował codzienne budzenie bokserem

 

W Wieliczce, na Bieżanowie, w Hucie na Zielonym, na Kazia Wielkiego - a wczesniej w Żaczku... ;-) ... ale dawno, jak wyjeżdżałem, to jeszcze ani SIP-u, ani tylu Szuwarów w Kraku nie było - teraz żałuję!

Natomiast, jak pisze Aflinta, tor mnie ratuje - mam nadzieję, że kiedyś przy okazji jakiegoś zjazdu na miedziance uda mi się nadrobić zaległości :-D

Pozdrawiam również... i dzięki za wyrazy współczucia i dobre serca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś to przemieszkiwał w Żaczku jak można wiedzieć?

Żaczek: 1988-92. A co do telewizji - owszem, ale raczej z zadniej strony kamery mogliśmy się kiedyś spotkać... :wink:

 

PS. Ewentualne dalsze dialogi w tej sprawie proponuję przenieść na priv ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla gr1zly's:

- Solberga stojacego kolo postoju taxi przy rynku podgorskim kolo godziny 16.30

- RS'a ktorego kiedys spotkalem na ulicy Traugutta pomykajacego jeszcze na zlotych 16" 8)

 

jak rowniez dla kierowniczki :lol: czarnej Imprezy coupe na numerach WB***** stojacej na swiatlach pod Koroną o godzinie 16.55

 

oraz Mamusiną Strzałe napotkana dokładnie na tych samych światlach jakiś czas temu stającą do kill'a z niebieskim szynowozem :D

 

jak rowniez niebieskiego GT stojacego prawie codziennie w okolicach Traugutta a zlapanego kiedys przez ukryty aparat prze OGS'a :)

 

oraz dla kierownika srebrnego Legacy 2.2 gx my-90 ktory stoi na postoju w rynku podgórskim jako taxowóz :).

 

Normalnie przyciaga swoja obecnoscia mlodsze rodzenstwo chyba ;)

 

Pozdrowionka dla forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy (z jakąś taka dziurą na masce) stojącej dzisiaj koło 13-tej na ulicy Borowskiego. Jej widok zdecydowanie poprawił mi humor bo rzadkie to zjawisko w tej okolicy oraz dla równie srebrnego i "dziurawego" Foresterka widzianego koło Warszawianki po ostanim ćwierćfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty tam biedna kobieto robisz w tej straszliwej okolicy? Nie boisz sie?

Ja tam niestety pracuję. A boję się i owszem i nawet zainwestowałam w parking strzeżony, bo już nam stamtąd jeden samochód rąbneli, znaczy się wsiedli i odjechali. :wink:

... ale dzięki temu mamy Szuwarka, więc nie ma tego złego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Bary'ego i jego szuwarka zaparkowanego przy Pl.Wielkopolskim dzisiaj ok 1.30 po pólnocy......czemu Ty jeszcze nie śpisz???????

He dzięki a widziałeś mnie czy tylko auto??

 

Nosz już nigdzie nie można się wybrać cichociemnie. :wink:

Już drugi raz zostałem utrafiony, poprzednio przez Potasa.

 

A tak się szwędałem po Starym w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego lokalu na poniedziałkowe spotkanie,

no dobra nie tylko lokalu. :wink:

I trafiłem do niedawno otwearteg Guliwera, całkiem sympatycznie ale narazie pustawo.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Bary'ego i jego szuwarka zaparkowanego przy Pl.Wielkopolskim dzisiaj ok 1.30 po pólnocy......czemu Ty jeszcze nie śpisz???????

He dzięki a widziałeś mnie czy tylko auto??

 

Nosz już nigdzie nie można się wybrać cichociemnie. :wink:

Już drugi raz zostałem utrafiony, poprzednio przez Potasa.

 

A tak się szwędałem po Starym w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego lokalu na poniedziałkowe spotkanie,

no dobra nie tylko lokalu. :wink:

I trafiłem do niedawno otwearteg Guliwera, całkiem sympatycznie ale narazie pustawo.

pozdro

 

Widziałem tylko auto. Ale cały wieczór spędziłem w pobliżu, bo Pod Koroną :wink:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla zielonego forysia widzianego hmm gdzies w centrum, złotego forysia o ile nie był to SIPowy :P i srebrnej imprezki na blachach WL coś tam

 

no i oczywiście WIELKIE pozdro dla przyszłych właścicieli tego transportu, który wyjechał wczoraj spod SIPu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wycieczka w górki i mieszane odczucia. Znaczy łażenie po górkach super, kontaktowość napotkanych po drodze kierowców Subaru zerowa :(

 

Pozdrowienia dla kierwnika czarnego Legacy z kratką i zajebistym szyberdachem na lubelskich tablicach widzianego w Szczawnicy. Pozdrowienia dla Kierownika wpadającego w zieleń Outbacka, srebrnego Legacy, Forestera i czarnej Imprezy STI - wszystkich widziałem na trasie Szczawnica - Mszana - Kraków - nikt nie odmachał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POZDRAWIAM :evil: kierownika czarnego legacy sedan na warszawskich numerach, który dwie godziny temu, na krajowej siódemce między Radomiem a Skarżyskiem, jechał jak ostatni burak: wyprzedzanie na chama, zero kierunkowskazu przed manewrami... a raz to już całkiem kapeluszniczy numer wyciął: mianowicie najpierw "przysnął" za ciężarówką, a kiedy próbowałem łyknąć kolumnę z jego udziałem hurtem - wyjechał mi na lewy pas prosto przed maskę (bez kierunkowskazu oczywista, wszak dźwigienka się niszczy od używania)... i zaczął się z wolna rozpędzać... wskutek czego po paru sekundach musieliśmy obaj wrócić za ciężarówkę :?

A, do kompletu dorzucę miły zwyczaj wyrzucania śmieci przez okno... :!:

 

Czy jest jakiś mechanizm karnego przesadzania takich palantów z Subaru na polonezy-trucki? Bo trochę wstydu marce i środowisku przynoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia chyba dla NIUŃKA, ale nie wiem, bo mijaliśmy się w sobote na A2 o godzinie 12 w południe on wjeżdzał do Poz, a ja z niego wyjeżdzałem. No w każdym razie była to czarna Imprezka z wielkim spojlerem, natomiast dół samochodu z tablicami zasłaniały mi bariery ochronne i dlatego nie mam pewności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia chyba dla NIUŃKA, ale nie wiem, bo mijaliśmy się w sobote na A2 o godzinie 12 w południe on wjeżdzał do Poz, a ja z niego wyjeżdzałem. No w każdym razie była to czarna Imprezka z wielkim spojlerem, natomiast dół samochodu z tablicami zasłaniały mi bariery ochronne i dlatego nie mam pewności :)

Ty mi lepiej predko wracaj do Poznania! :wink:

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, ze jutro masz byc o 20:00 w Alibi i pic w podejrzanym towarzystwie :twisted: .

Poza tym na miejscu otrzymasz odpowiedz na swoje pytanie czy to byl Niuniek czy nie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi lepiej predko wracaj do Poznania! :wink:

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, ze jutro masz byc o 20:00 w Alibi i pic w podejrzanym towarzystwie :twisted: .

Poza tym na miejscu otrzymasz odpowiedz na swoje pytanie czy to byl Niuniek czy nie... 8)

 

(z akcentem poznańskim) Sie robi szefie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...