Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla niebieskiego WRXa bugeye (FZ costam) zaparkowanego przy Senatorskiej dzisiaj tak ok. 8:00 (czyżby Heller??)

 

Odpozdrawiam !

 

Tak tak :) To sem ja. Pracuję rano tu na Senatorskiej :wink:

 

 

PS - Pozdrowienia też dla stojącego aktualnie obok :arrow: wściekle pomarańczowego GT3RS :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sluszne imprezy wrx - niebieskie [a owszem] jedna na Niepodległości [50 m od Rakowieckiej] jadaca w strone Mokotowa ok godz 13 20 ??? [na gielde jechalem elektroniczną] i druga chwila potem wyjezdzajaca z tejze Rakowieckej - rowniez w Niepodleglosci.

Jechalem Corsa - Niestety tak jest jak osobista zona dostanie na chwile we wladanie autko subaru impreza [nawet kombi]. Przechlapane - jezdzisz Corsa - jak ja !!!!!!!!!!!!!!!!! Czy Wy tez tam macie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorace odpozrdowienia /stop/ dla Ragi /stop/ chcialem tylko przypomniec /stop/ w imieniu pani Krysi /stop/ z Poczty Glownej /stop/ ze pozdrowienia wysylamy /stop/ na drukach telegramowych /stop/ a nie na /stop/ druku polecenia przelewu /stop/. :wink:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:twisted: A najlepiej mi się podobała dziewczyna na nalewaku w ogródku piwnym przy City Pub -

Ja: "Jest Marek ze słonecznego miasta aniołów?

Ona: "Pana Marka nie ma."

 

Była lekko speszona ;)

 

Trza się w końcu spiknąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest jak osobista zona dostanie na chwile we wladanie autko subaru impreza [nawet kombi]. Przechlapane - jezdzisz Corsa - jak ja !!!!!!!!!!!!!!!!![/b][/size] Czy Wy tez tam macie ???

 

Ja przez kilka miesiecy mialem dwa subaru, jednym jezdzila przyszla zona (osobista), drugim ja. Idealne rozwiazanie.

 

Ale żeby nie było OT - pozdrawiam kierownika nowego Legacy blachy KR widzianego w okolicach.. Bibione, a dokladniej w korku tuz za Bibione w kierunku autostrady Venezia/Triest. Kierownik zostal przyczajony w sobote okolo 11, ale nie bylo szansy kiwnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego oświnionego Outbacka, spotkanego wczoraj na skrzyżowaniu Grójeckiej i Wawelskiej/Kopińskiej. Niestety nie mogłem odmachać, bo byłem w trakcie wykonywania manewru skrętu i musiałem uważać, żeby kiwki nie przypłacić jakimś przejechanym dwunogiem-chodziarzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ze wschodu kumał czaczę bo pozdrowiliśmy się, zatrąbiliśmy i
... i spodziewaj sie ciezkiej przeciwpancernej przesylki ze wschodu za 3 tygodnie. :mrgreen: :wink:

 

żebym tylko nie był Rad, że to Polon ;)

 

 

PS - Pozdro dla białego Sti 06 obklejonego jakimiś naklejkami firm olejowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

072808134926cp4.jpg

072808134926cp4.0bf1fe3e57.jpg

 

Pozdrawiam okrotnego "szataniste" na motorze zlapanego dzisiaj na Zelaznej. Naprawde zalowalem, ze wycieraczki sa po drugiej stronie oplutej ze smiechu szyby... Pierwszy raz widzialem skore z cekinami (666), a kask z pentagramem tylko dopelnial dziela zniszczenia :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro

przed chwila rowniez cierpliwie czekales na przejsciu przy Pl. Grzybowskim, kiedy foreks sie leniwie na przejsciu dla pieszych przeciagal :mrgreen: kiedys Cie napadne swoim STi, zatem uwazaj na moim kwadracie :twisted:

 

a to Ty parkujesz czasem na podworku kolo warsztatu od pomp? :) kolo tegoz placu wlasnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Rolanda zlapanego dzisiaj ok. 17.45... na radiu CB :mrgreen:

 

dzięki i odpozdrawiam :-)

 

korek okazał się mniejszy niż się spodziewałem - zaraz za tunelem poszło już bardzo sprawnie aż do 4 śpiących :-) (a już się nastawiałem, że przynajmniej z 20 minut tam spędzę :???: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja pozdrawiam dwie srebrne imprezki (chyba sie GONIŁY :-P) widziane w sobote ok. 17 na dabrowskiego w Poznaniu... jedna My 03, druga MY 06...obie mrygaly i kiwaly :twisted: ....a ja im chwilke wczesniej zwolnilam lewy pas... :cry: ...zycie wolnego ssaka nie jest latwe... :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...