Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

WRC fan, co sie pchasz tutaj? ;-) juz Ci odpowiedzialem w innym temacie he he... masz racje w kazdym razie - poprostu nie mialem okazji widziec WRXa MY03... same STijaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, he he :lol: wlasnei zauwazylem, ze monitorujesz przebieg... na ta chwile jest tak... staram sie wesprzec SIP ducho - poza tym zalatwili mi szybciutko dokumenty bez zbednych utrudnien... Zobaczymy co bedzie w przyszlosci ... stan sie zmieni na zachwycony jak mi pozwola zrobic cos ze swiatlami lub center-pipem... albo na wkurzony jezeli nie wynegocjuje zadnych ustepstw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam starszego Pana, którego miałem okazję pozdrowić rano (nie wiem czy mój klakson zinterpretował w ten sposóB) przed zjazdem z siekierkowskiego w takim samym legacy jak mój. Jechał zapakowany po dach z otwartą klapą bagażnika.

 

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, he he ;-) nie ja... chociaz ja dzisiaj w miescie zrobilem 150 km ;-) ja nie mam cholera jeszcze tego spojlera... ale ja bede mial wysoki... natomiast wszyscy mi mowia, zeby nie malowac tych felg na zloto bo sa fajne grafitowe... straszny mam dylemat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, pomijajac fakt, ze tak wolno nie jechalem zebys byl w stanie zauwazyc ;-) ... zartuje oczywiscie - starannie docieram... i strasznie mnie to wkur.... bo 3 tys... ciagnie ... 4 tys... i trza zmienic bieg :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bluetooth'a, którego miałem przyjemność dzisiaj osobiście poznać :) oraz podziękowania za kilka sekund wspólnego powrotu do Krakowa :) Niestety mój "małolitrażowy" i załadowany po brzegi szuwarek nie był w stanie dotrzymać kroku tak mocarnej maszynie :) Odejście ze świateł zrobiło mocne wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem pozdrowic sam siebie :oops: ... Wczoraj byl drugi dzien docierania WRX-a... od przed wczoraj zrobilem 380 km i mi sie rezerwa swieci cholera :lol:

 

P.S. Tak juz na serio... Pozdrowienia dla kierownika ladnego GT spotkanego wczoraj ok 22:00 na ul. Luzyckiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, a ja dziś miałem udany poranek: pod własnym domem, w czasie spacerku pod garaż, pół godziny temu, omal nie zostałem przejechany przez czarnego poootffffooora z charakterystyczną budką suflera na masce i na złotych felach. Zabulgotało i myknęło, nawet nie było jak pomachać. Dostrzegłwszy tylko rosyjskie (chyba?) tablice rejestracyjne, pozdrawiam więc niniejszym obcojęzycznie :twisted: Darogij Tawariszcz Drajwer, żełaju Wam wsiewo charosziewo w etoj ekskursji pa Polszie i sztoby Was drugije tawariszczi w cziornych awtomaszinach nikagda nie dogonili... :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

właścicielki Forysia 2.0 XT co kwiatki kupowała na Salwatorze to było wczoraj

niebieskiego STi, skręcającego wczoraj do Kościuszko racing oraz kierowniczkę nowego Legacy koloru srebrnego

 

a dziś:

dla kierowców niebieskiego STi widzianego pod Cracovią oraz dla czarnego STi śmigającego pod filharmonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta - odmachuję pozdrowienia ;)

w to sobotnie popołudnie postanowiłem sobie jechac spokojnie. a więc cruise-control na 130, antyradar na szybę, delikatna muzyczka w tle i w ten sposób przedefilowałem przed jedynym czynnym fotoradarem na trasie. niestety jeździć trzeba w tempie własnego clocka, przynajmniej ja wtedy panuję nad tym co się dzieje i nie wpadam w suspend/hibernate

 

Cheers,

Bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla niebieskiego GT na czarnych blachach KVU .... który wczoraj wyrwał z mogilskiej (przy budynku PKP) na rondo, czarne GT KWI .... na białych felach dziś na wielicka/dworcowa i fioletowo-sam nie wiem jaki Outback na krakowskich blachach (chyba już kiedyś pozdrawiałem tego pana na 29-listopada jak z mażonką jechał :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...