Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam:

 

1. Panią za kierownicą bielutkiego Forestera, której wszedłem pod koła przed wejściem do MediaMarkt koło 5:40.

 

2. Kierowcę czarnej Imprezy (migającej) na Damrota ok. 5:50.

 

3. Kierowcę zielonego Forestera przy moim garażu w centrum Katowic ok. 6.

 

4. Panią ze srebrnego Legacy, też przy garażach, którą widuję codziennie (no, może jej auto), ale która pewnie tu nie zagląda :)

 

P.S. Zapewne regionalizacja wątku nie wchodzi w grę, ale może umieszczanie pod/nad postem miejscowości, w której się kogoś spotkało, będzie pomocne? Przeglądanie byłoby prostsze dla kogoś, kto rzadko odwiedza forum.

 

KATOWICE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświniona niebieska impreza chyba STI, KR***** obklejona z dwoma dużymi imionami na klapie namierzona na stacji orlen kawałek za Sosnowcem na A4 dziś około 16-tej - pozdrowionka

 

Kierowca chyba był zmęczony bo nie zauważył co podjechało na sąsiedni dystrybutor :roll: czyżby powrót z plejad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego GTka ze świniaczami, z którym pomachaliśmy sobie w Olsztynie, gdzieś w okolicy parku serwisowego w sobotę na Agapicie. :mrgreen:

Pozdrawiam oczywiście kierowników Subaraków zaparkowanych w okolicy serwisu (fotki zapodam w wątku o Agapicie). :mrgreen:

I na koniec pozdrawiam Bosmana, z którym dało mi się zamienić parę słówek przy wjeździe do rzeczonego parku. :mrgreen:

Gratulacje! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam mc.li. Kiwka była, aż mi kopara opadła :smile:

Pracujesz w miejscu skąd wyjeżdżałeś? Jeżeli tak to mam sprawe :razz:

Pozdrawiam, czuje się usprawiedliwiony że cię nie zauważałem, do tej pory wypatrywałem astry klekle, no ale takie maleństwo dostrzec :shock: :wink:

Pracuję "skąd wyjeżdżałem" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla forumowicza szubaru, którego wczoraj mijałem około 19:00 na Grzybowskiej 8). Jakiś taki przestraszony był, jak mu pomachałem... :roll: Nie wiem - pewnie to te kudły takie przerażające :mrgreen:.

 

A i pozdrowienia dla chwilę wcześniej widzianych pasażerki i kierowcy fioletowego SVX-a. Nie sprawiali niestety wrażenia bycia "w temacie". Może byli w jakimś innym :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdrowienia dla FAZA666, który pozdrowił mnie dziś za pomocą wiadomości tekstowej SMS :mrgreen: z powodu mijania go przeze mnie około godziny 20:00 :cool: :lol:

 

:mrgreen: Chciałem tylko rzec, że najpierw ujrzałem samochód(czyściutki :cool: ), a dopiero potem usłyszałem. :twisted:

 

Musiałeś chyba jechać na 5 biegu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam dwie sluszne imprezy wrx z trasy gierkowki zaraz po Piotrkowie

 

prawdopodobnie chodzi o mnie i o m.wrc wrx 05 i sti 06, jechałeś niebieskim NA my06 tak? . Odpozdrawiam tak czy inaczej :mrgreen: Faktycznie strasznie są wszyscy przyklejeni do lewego pasa, ale to norma w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...