Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PRIMAR, no właśnie zrobiłem tak samo .... podobno w samych Myślenicach było tak napchane, że masakra ... ja nie wiem, że też nie można jakoś "po ludzku" takiego rajdu zorganizować

Ukiman Do Myślenic najlepiej przez Wieliczkę. Zero korków.

Spotkani dzisiaj na Prologu:

- Charlie z Koleżanką,

- Misha

- Kubek

- Bugi

i wiele Subaraków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla uroczego Justy i jeszcze bardziej uroczej blond kierowniczki napotkanej na ulicy koszykowej obok placu konstytucji coś około 16 ;]

 

Pozdro dla około 982938472346 napotkanych dziś Foresterów i jednego OBK na alejach niepodległości około 16:30 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Sainta, niebieskiego STi MY07 ze świniaczem, nowego legaca blachy GA. Wszystko widziane pod PKiN.

 

Odpozdrawiam! Ten Legac stoi tam codziennie ale właściciel zupełnie nie kuma (auto służbowe).

 

efekt spopularyzowania marki :roll:

 

to teraz przyznawać się czyj ten STi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Sainta, niebieskiego STi MY07 ze świniaczem, nowego legaca blachy GA. Wszystko widziane pod PKiN.

 

Odpozdrawiam! Ten Legac stoi tam codziennie ale właściciel zupełnie nie kuma (auto służbowe).

 

efekt spopularyzowania marki :roll:

 

to teraz przyznawać się czyj ten STi :mrgreen:

 

jak po 17 to chyba ja :mrgreen: pozdrawiam

pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnej Imprezy napotkanych ok18 na JP2 w strone Arkadii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się ja ostatnio też za jednym jechałem, później go wyprzedziłem, pomrugałem awaryjnymi, jak stanęliśmy obok siebie na światłach to nawet nie spojrzała :evil: A jak jednego Forysia spotkałem na stacji to facet leciał do kasy żebym czasem przed nim nie był :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekk, tak naprawde to sie nie ludze nawet, ze ktos z forysia machnie.... ogladam sie tylko za Toba, bo a nuz gdzies sie napatoczymy na sie :razz: a co do MY 06 to jezdzi taki blue WRX/STI z 777 jakos w rejestracji - czesto go widze, ale gostek jest nienaprawialny :roll: :twisted:

 

...pozdrawiam radkka, ktorego jeszcze nigdy nie spotkalam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...