Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzeżenie przed srebrnym Forkiem WJXXX z białymi świniaczami, który będzie się przemieszczał od Radzymińskiej do Racławickiej/Wołoskiej w godzinach porannych i w drugą stronę po południu. Znaki szczególne: niechęć do zmiany pasa, niezdecydowanie i nieprzewidywalność zachowania. :shock: Żonka pierwszy raz samodzielnie ujeżdża Forysia w wielkim mieście. Forumowiczów proszę o udzielenie wszelkiej pomocy kierowniczce pojazdu. :razz:

 

[EDIT 18:10 ]Wróciła :!: mój promyczek słonka,

cała, choć bez rożków i choć bez ogonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to tak pięknie zaparkował Forka , dzisiaj ok 00.30 na Dworcu Głównym ? :wink:

To nie ja, ja dzis z pracy sie nie ruszam :roll:

 

Ale za to dzis z rana (kolo 9) przyuwazylem forka MY~97-01 chyba srebrnego wolnegossaka na pl. Wolnosci. Kierowca udawal, ze nie widzi kiwki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pumexa1 (nie mylę się?)i jego pasażerki spotkanych wczoraj na Trasie Toruńskiej po godzinie 20. Odmachałem chwilę później na Modlińskiej :grin:

Żona była nieco zaskoczona, że macha mi kobieta z innego samochodu :???: Musiałem się potem chwilę tłumaczyć :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowców dwóch Imprez GT (srebrnych) i Forestera XT (srebrny) ganiających się na Al.Niepodległości ok g: 22:45. Rejestracji nie zdążyłem zobaczyć :cool:

Odpozdrawiam :mrgreen: forek s-turbo a GTki to Raju i Dobramagilla. :cool:

Wracaliśmy ze spotu, zgodnie z przepisami. :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich spotowiczów z GalMoku. Dużo nas dzisiaj było. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Super przejazd po Warszawie na kawkę do Green Coffee na Kruczej i powrót :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Wolny ten mój Junkers jak osioł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znowu przytarłem relingami o krawężnik. :razz:

 

Dla mnie to tekst spota! Jazda na kawke -miodzio. :mrgreen:

Rowniez pozdrawiam spotowiczow i kawkowiczow z Kruczej. :cool: (mnie, choc tez jechalem Al.Niepodleglosci oczywiscie nikt nie widzial i nie pozdrawia. Kurcze, bylem nawet w polarze, samochod obklejony jak nie wiem co, a i tak sie nie rzucam w oczy) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, sadek_atm widział nas jak wracaliśmy :mrgreen:

 

Kiwka dla kierownika forka XT i jego pasażerek jak minęliśmy go Alejami Niepodl. jadąc na kawkę. Dźwięk ryczących bokserów bezcenny. :mrgreen:

I miny kolesi pod knajpą przed Pl. Konstytucji. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...