Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Jako i Hogiego za "gazowy" spocik :mrgreen:

Odpozdrowiłem wyżej :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych na Rajdzie Warszawskim:

MaćkaSubru, Sainta i towarzyszki, oraz Roberta Herbę i jadących w rajdzie braci Tomaszków i Verta - machałem dość mocno. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dziś pozdrawiam kierowników Subarek zaparkowanych w Wilanowie, srebrny WRX MY06 oraz niebieskie STI MY08 ze świniaczem z podkładkami ASO Koper. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam rajdowo. Maćka i Hogiego - spotkanych przy oesie, Adama Tomaszka obmachanego na dojazdówce, Verta z którym pogadałem chwilę na serwisie oraz całe stada Imprez & Evo zaparkowanych tu i tam.

 

Później wrzucę kilka fotek z udziałem naszych forumowiczów :wink:

 

Pozdrawiam też Foreksza którego ostatnio parę razy namierzyłem na Ursynowie (w tym chyba dzisiaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów,

 

Mam na imię gzyp1 :) i od chwil kilku ślędzę forum, zacząłem wraz z pierwszą myślą zakupu Subaru. Myśl tą zamierzam realizować konsekwentnie i w połowie roku myślę zanabyć takowe.

 

Niestety spełnię czarny sen poniektórych tu osób, tzn. zamierzam nabyć Legacy Boxer Diesel a zmienię go z poczciwego, hałasującego vw golf tdi.. Na usprawiedliwienie mam to, że: nie "hamuję" samochodu przed światłami na płaskim, przepuszczam spieszące się "superwozy" by nie musiały wyprzedzać po "zielonym" :grin:

 

Na marginesie dodam, iż służbowo dane mi jest jest poruszać się dwoma Forkami: 2,5 turbo (do dziś mi się nogi trzęsą) i 2,0 wolnyssak. Ten ostatni w porównaniu do zawirusowanego tdi (300 Nm) bym zjadł na śniadanie (choć doprawiając paskudnym czarnym dymkiem) :wink:

 

Aaa, chcę kupić diesla gdyż lubię taką charakerystykę silnika (motocykl też V2 bo R4 z lenistwa nie chce mi się już kręcić) :razz:

 

daniello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby prefix.com.pl, jeden zielony a drugi chyba granat?

 

To chłopaki z Prefixa teraz pomykają Subarakami? Słuszną linię obrali :) To ja z innej firmy w takim razie, choć nasze drogi się przeplatały :)

 

Pzdr, daniello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pumex'a i Krebelki obmachanych dzisiaj z rana na Tarchomienie

odpozdrawiamy :grin: chwile sie zastanawialem kto mi tu z rana trabi i wyrywa z letargu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...