Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, obświniaczyłbym swoją, ale nie wiem co Moja na to... Może nie zrozumieć... a różowych to już w ogóle... no i jak ja bym miał z tymi różowymi na CPN czy myjnię zajeżdżać? To jedyne momenty kiedy z turbożuka mogę przesiąść się do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika spotkanego dzisiaj o 13.30 na Wisłostradzie przed Bartycką w srebrnym Gt-ku

 

Z wielką przyjemnością odpozdrawiam kierownika wyśmienitego i szybkiego zapewne leśnika.

 

Od dzisiaj zaliczam się do tej szczęśliwej grupy: Pozdrowionychnaforumsubaru.pl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niebieskiego GT TKxxxxx który stoi na ul.Ciepłej przey Westin Hotel - Waszka? doleciał z Kielcowa ?

e..nie do końca Waszka - to byłem ja :wink:

dzieki , pozdroo wzajemnie !

 

[ Dodano: Sro Mar 12, 2008 4:11 pm ]

Pozdrawiam uśmiechniętą kierowniczę srebrego WRX`a na PO xxxx

z napisam na klapie "BRYŁA STUDIO",

z którą minęliśmy sie na Jana Pawła przed godziną :wink:

..czyżby pani architekt.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego, ktory mi pohalasowal mi pod blokiem, poczym spiesznym krokiem ruszyl do fryzjera? :grin:

zdrooowka!

Dokładnie tak. :mrgreen: Odpozdrawiam. :mrgreen:

Gtka widziałem na parkingu. :cool:

 

Pozdrawiam kierownika zielonego leśnika MY01 z przyciemnionymi szybami ok. godz. 14.00 poleciał Czerniakowską i Powsińską, ja skręciłem w Sikorskiego więc nie mogłem Cię dogonić...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam 2 GTki które dzisiaj widziałem, 3 Forysie i 4 Legasiaki. Zauważyłem pewną zależność, jak jeżdżę MX5 to nagle spotykam pełno Subaru, a jak Forysiem to żadnego nie widuję, wtedy za to widuję MX5 :evil: Chyba powinienem zmienić markę, może jakaś Skoda, albo Fiat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei dzisiaj pozdrawiam niekumatych kierowników: białego forka, czarnego antyka i czarnego OBK, do których machałem, ale bez odpowiedzi. Mój aktualny znak rozpoznawczy (oczywiście poza świniaczami na lusterkach) to brak przedniej tablicy rejestracyjnej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3-mieście są chyba niekumaci kierownicy subaru, więc już nawet nie zadaję sobie trudu... :evil:

 

 

jeden to nawet tak się wściekł jak przed niego się wcisnęłam na lewy pas, że zaczął trąbić :roll:

 

może jednak kiedyś kogoś miłego, kto zakuma o co kaman, spotkam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jakoś źle pozdrawiam albo trafiam wyłącznie na kierowników w stanach katatoni za kieronicą ze stuporem na twarzy. Nikt nie reaguje na moje machanie, miganie kierunkami etc.

Może wtajemniczcie mnie jak się to właściwie robi - chyba że czarne outback'i są wyłączone z klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego Suzuki Ignis (brzoskwinia) - Wał Miedzeszyński, dziś ok. 17.30 :cool:

 

Tylko nie Ignis, tylko nie Ignis :roll:

Piękny rudy Swift w nowej budzie w dodatku z forumowym świniaczem :mrgreen:

Chyba muszę go umyć :roll:

 

Serdecznie odpozdrawiam :!: Miło jest spotkać pozdrawiającego Forestera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla załogi nowego, srebrnego Justy (tak tej przednionapędowej pokraki) widzianego koło 9 w okolicach (byłego) Geanta - miałem takie :shock: oczy jak zobaczyłem to Justy, nie mogłem uwierzyć, że ktoś to kupił i dwa razy sprawdzałem czy ma znaczek Subaru czy Daihatsu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonej imprezy widzianej w Łodzi

Pozdrawiałem przed wczoraj srebrną imprezę (kiwka była) ale na ul. Rydza Śmigłego. Jechaliśmy w przeciwnych kierunkach. Pozdrawiam też zieloną imprezę, z którą była kiwka w Pabianicach tego samego dnia. I białe Legacy z dzisiaj, które mijałem w Dłutowie (przy takich fajnych wiatrakach :) )... chyba je już widziałem we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mi wstyd za tego Ignisa :roll:

Swift - for sure :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego Suzuki Ignis (brzoskwinia) - Wał Miedzeszyński, dziś ok. 17.30 :cool:

 

Tylko nie Ignis, tylko nie Ignis :roll:

Piękny rudy Swift w nowej budzie w dodatku z forumowym świniaczem :mrgreen:

Chyba muszę go umyć :roll:

 

Serdecznie odpozdrawiam :!: Miło jest spotkać pozdrawiającego Forestera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...