Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika GT STI z morrettami na numerach SC XX118 i chyba jego goscia w bialym WRX-ie.

ps. tego GTka to bys czasem ruszyl bo mi miejsce pod domem blokujesz ;)

 

To ci go chętnie sprzedam, bo nie mam gdzie trzymać :mrgreen: Pzdr.

 

Pozdrawiam również Adama, z którym zespotowaliśmy się wczoraj na pl. Konstytucji oraz Foreksza, który koło nas przemknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to niepozdrawiam... przyznac sie... kto jak Łoś (GL kombi, zielony, bez relingow) dal sie ustrzelic kamerom Centrum Monitoringu na Cybernetyki i Postepu (czy siakos tak podobnie) w Wawie (normalnie gwiazda TV "TVN Turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla niebieskiego SI (nie wiem co to było bo sie zagapiłem ) MY około 05 mijanego w Poroninie na numerach KR dziś a raczej wczoraj około 10 rano

i czerwonego SI MY 08 :twisted: mijanego na Chramcówkach w Zakopanem około 10.05 (pierwszy raz widziałem MY 08 :???: )

 

Pozdrawiam również milion pińćset sto dziewienset forków i legaców widzianych w ciągu ostatnich 2 tygodni, za dużo żeby zarejestrować :neutral: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia! :

1. kierownika srebrnego GT sedan skrecajacego okolo 0900 z belwederskiej w gagarina i pozdrawiajacego mnie 2 z 3 palcy dloni poniewaz w pozostalych tkwil telefon :smile: :) a w drugim reku fajera :lol:

2. kierownika srebrnego outbacka z ktorym przemierzalismy doline sluzewiecka i kawalek rosola, migawka odwzajemniona :wink:

 

zdroowka.

 

ps. Hogi! a Ty nie wyjechales w gory????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzaleczka dla czarnego, pieknego WueRiXa z ktorym zaczelislmy jazde (a takze sie poznalismy) od Goclawia, przez most i "rozstalismy" sie przy Walbrzyskiej.

 

Mariusz

 

...dlaczego ja tak dziwnie sie zachowuje jak widze takie piekne auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika GT STI z morrettami na numerach SC XX118 i chyba jego goscia w bialym WRX-ie.

ps. tego GTka to bys czasem ruszyl bo mi miejsce pod domem blokujesz ;)

 

To ci go chętnie sprzedam, bo nie mam gdzie trzymać :mrgreen: Pzdr.

 

Pozdrawiam również Adama, z którym zespotowaliśmy się wczoraj na pl. Konstytucji oraz Foreksza, który koło nas przemknął.

 

Przekonales mnie :) biore. Transakcji dobijemy u chinczyka albo w kangurku. Tylko mojej dziewczynie cos nie pasuje ze z jednej strony jest "lampka" a z drugiej same kabelki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z urlopu i proszę:

1) w niedzielę ok. godz. 16 na skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych z Grenadierów nowa niebieska impreza, oświniaczona i... ze znaczkiem STi... :shock:

2) pewnego czerwonego Opla GT poobklejanego reklamami ciekawego czasopisma :wink: , za którym dzisiejszego ranka sobie przejechałem spory kawałek Wału Miedzeszyńskiego.

 

Pozdrawiam kierowniczkę pierwszego i kierownika drugiego auta :!: :mrgreen:

 

A moje Subaru ciągle w warsztacie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowego Clio ozdobionego świnkami (lewe lusterko i tylna klapa - tak ładnie jak u mnie :smile: ), zaparkowanego dzisiaj rano ok. 9.00 przy ul. Królewskiej.

 

O jaaa :) DZIĘKI i odpozdrawiam :cool:

 

 

Swoją drogą, miło byłoby, gdyby WRC Fan pod swoim oknem rezerwował po znajomości jakieś miejsce parkingowe dla forumowiczów. Chciałem pójść do banku i musiałem zaparkować kaaawał drogi dalej.

 

Heh, inni nie są tak uprzejmi jak Ty tylko po prostu zastawiają tych którzy parkują jak należy :evil:

Drobna wskazówka - kawałek dalej w tej zatoce parkingowej stoi stary, żółty VW ogórek i Polonez - te auta robią za pomniki przyrody i w ogóle nie jeżdżą, więc w razie braku miejsca można śmiało je zastawić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzaleczka dla czarnego, pieknego WueRiXa z ktorym zaczelislmy jazde (a takze sie poznalismy) od Goclawia, przez most i "rozstalismy" sie przy Walbrzyskiej.

 

Mariusz

 

...dlaczego ja tak dziwnie sie zachowuje jak widze takie piekne auta :)

 

Odpozdrawiam :cool:, było mi miło.

 

P.S. Mariusz nie mogłem Cię znaleźć po nick'u :roll: a Ty masz po prostu podkreślenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna wskazówka - kawałek dalej w tej zatoce parkingowej stoi stary, żółty VW ogórek i Polonez - te auta robią za pomniki przyrody i w ogóle nie jeżdżą, więc w razie braku miejsca można śmiało je zastawić ;-)

Może trzeba odkręcić tablice i zgłosić gdzie trzeba :lol: Mieli coś takiego zabierać z parkingów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna wskazówka - kawałek dalej w tej zatoce parkingowej stoi stary, żółty VW ogórek i Polonez - te auta robią za pomniki przyrody i w ogóle nie jeżdżą, więc w razie braku miejsca można śmiało je zastawić ;-)

 

Dzięki WRC fan za wskazówkę. Chętnie skorzystam w razie potrzeby, bo pobliski Bank Pekao jest czynny od 8.00, więc przed pracą wykonuję tam czasem drobne operacje kasowe.

Odpozdrawiam odpozdrowienie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ładnie oświniaczonego z tyłu srebrnego Legaca napotkanego koło 14tej za tunelem przy dworcu zachodnim.

A dziękować :grin: To pewnie byłem ja. Tylko czemu nikogo nie zauważyłem, hmm.... za szybko było ??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba odkręcić tablice i zgłosić gdzie trzeba :lol: Mieli coś takiego zabierać z parkingów....

 

Co parę miesięcy przestawiają te sprzęty ;-)

 

 

pobliski Bank Pekao jest czynny od 8.00, więc przed pracą wykonuję tam czasem drobne operacje kasowe.

 

Jak o 8.00 nie będziesz miał miejsca to możesz śmiało zastawić moje Clio, bo zazwyczaj o tej porze przewracam się na drugi bok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiwszy białą wolnossącą Imprezkę dziś na Rondzie Zesłańców Syberyjskich ok. 20.20 ;) było machane/uśmiechane ;)

 

Odppzdrawiam,

dla sprostowania koloru - srebna :wink:

 

Twoja Impreza mojej siostrze bardzo się podobała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...