Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie przyjechał zdrowego beskidzkiego powietrza się nawdychać...tudzież na zdrowe dupy popatrzec :mrgreen: :wink: :razz:

No chyba że tak :mrgreen:

 

Jaki masz kolor swojego OBK? a rejestracja SB ? Chciałbym wiedzieć kiedy mijam na ulicy kolegę z forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam GT kombi, dzisiaj ok. 8:00, Wybrzeże Helskie, WOT xxxxx.

Sebastian

odpozdrawiam :smile: , myślałem że mnie nie zauważyłeś :razz: (masz CB :?: czy mi się zdawało)

 

CB nie mam. Zauważyłem Cię w ostatniej chwili, bo kombinowałem coś z radiem, więc nie zdążyłem pomachać . Jaki masz kolor GT`ka bo wydawało mi się, że bardzo podobny do mojego :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki niebieskiego GT'ka z Gliwic, koło którego zatrzymałem się 26go koło Browaru w Tychach. Uśmiech był więc kierownik ogarnial temat :)

 

Jeszcze zapomniałem o starym Legacy (ciemne jakieś było- chyba szare) ze świnią widziane w Bielsku na Żywieckiej około 15.40 - kierownik gadał przez telefon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z całego tygodnia dla kierowników subaraków widzianych w Lublinie:

- niebieski GT: LO SWRT

- niebieski GT: LU ***

- czarny GT kombi: LUB ***

- zielony GT kombi

- srebrny GT ze zderzakiem N/A LU ***

- wszystkie forestery

dla kolesia w kurtce z napisem Subaru widzianego dzisiaj w Stalowej Woli i dla kierownika czerwonego antyka (chyba turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec [po przerwie na forum.

Budyniowe sti na Pulawskiej przy Walbrzyskiej w strone smrodmiescia - w srode rano ok 8 zero zero.

Zwolnilo i mnie pozdrowilo - ja sie odpozdrowilem - ale jeszcze raz pozdrawiam obiekt mojej zazdrosci.

Dwie sti niebieskie na złocie dzis ok 13=tej w Alei Krakowskiej. Ja zem z rajem testowal nowe dziecko subaru. Dziecko to zem bede nabywal w roku przyszlym.

Milosc do subaru weszla w etap uzaleznienia.

To straszna choroba - gorsza od alkoholizmu.

Zonie oddaje tego co mam [ona taczką jezdzi - czyli corsą !!!!!!!!!!!!!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz kolor swojego OBK? a rejestracja SB ? Chciałbym wiedzieć kiedy mijam na ulicy kolegę z forum

 

Tak SB UrbanGrey Metallic, ostatnio nieco zapuszczony błotem a przy tłumikach zwisają jakieś szuwary...nie moglem się powstrzymać i wjechałem poszurać bo mokrej, grząskiej łące w Jaworzu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika pięknego niebieskiego STi MY03 ,KR....na złotej feli i z parapetem spotkanego dzisiaj okolo godz 13-stej .Bolid zaparkowany w Krakowie pomiędzy Placem Szczepańskim a ul.Dunajewskiego...[CUT]

:smile:

 

Mmmmmmmm, dzięki dzięki! To moje nowe cacuszko :) Dzisiaj już wypucowane, wtedy troszkę brudne. I to jest MY05 :)Pozdrowionka!

 

Pozdrawiam również kierowce srebrnego GTka na złotej feli i z dużym parapetem, dzisiaj około 10.15 na Piastowskiej, kiewka była, EL DIABLO na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...