Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czyj to svx bodajże bordowy na tablicach DTR stoi na Skłodowskiej we Wrocławiu ze świnką z tylu ? Pozdrawiam

 

Pozdrawiam kierownika bądź kierowniczkę srebrnej Baji zaparkowanej na ul. Gwarnej we Wrocławiu :) tablice OOL bodajże :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego forka spotkanego na ul. Zawiszy Czarnego we Wrocławiu po 17 było machane :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika i pasażerki czarnego brz na złotej feldze spotkanych na Borowskiej w stronę centrum :) Machałem, bulgotałem, ale zero reakcji choć byliście zajęci rozmowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i całej rodzinki z Outbacka oświniaczonego na Bemowskich numerach, spotkanego w zeszłym tygodniu (chyba w czwartek) w Szczawnicy :) Też byłem na wakacjach :D

Jak był czarny z pomarańczową świnią to ja :)

 

A tak btw kto pzdr dla białego sturbo z siemiatyckiej.

Edytowane przez Basmanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forum jeździ w Bielsku na siłownię FC24 niebieskim robalem WRX ( albo i STI ) ze świnkami na lusterkach? Rej. KWI....

 

I dzisiaj czarny forek SF dzis w BB na ulicy Bystrzyńskiej.. z zolta swinka na klapie. Jechałem z góry od strony ATH.

Edytowane przez zbyszekm80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tego zwyczaju na Warmii i Mazurach?? ☺

Daj spokój, ja już w ogóle zaczynam wątpić w to pozdrawianie na drodze. Na początku machałem do wszystkich, potem tylko do oświniaczonych, ale nawet ci często patrzyli, jak to napisałeś, jak na debila... U mnie w Kobyłce jeździ piękny czarny Forester turbo, z nim zawsze pozdrowienia idą z daleka, ale tak poza tym to od jakiegoś czasu czekam aż machną pierwsi :P

Edytowane przez matias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie Subarki spotkane w tym tygodniu w Olsztynie i jego okolicach. Dużo tam jeździ Forków czy Imprez i to ze świnkami ale nikt nie odmachał tylko patrzeli na mnie jak na debila nie ma tego zwyczaju na Warmii i Mazurach?? ☺

Witam.

Są jeszcze ludzie którzy odmachną, mrugną, ale faktycznie coraz mniej.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...