Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkie Subarki spotkane w tym tygodniu w Olsztynie i jego okolicach. Dużo tam jeździ Forków czy Imprez i to ze świnkami ale nikt nie odmachał tylko patrzeli na mnie jak na debila nie ma tego zwyczaju na Warmii i Mazurach?? ☺

Ja tam zawsze odmachuje ,ba sam zawsze macham :hi:  .Ja jakoś zawsze widzę po gościu w aucie ,czy odmacha czy nie,te spojrzenie :drool:   i już wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor to jakie nieporozumienie a nawet parę :D

nie mam żony, ani lanosa, czasem lanos stoi pod blokiem na Długiej i szczerze to chętnie sam bym poznał właściciela ;)

Może byłeś na jakiejś imprezie i nie wszystko pamiętasz :P Pytaj czy żona atrakcyjna, a nie, że nie masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zwracam honor he he tak czy siak trzeba namierzyc kto tym jeździ. I jak zawsze z dzisiaj forumowy forek na gałeczki pod siłką i o 17 widziany na katowickiej w chorzowie czarny hawk n/a

Odpozdrawiam - Forumowy Forek :) Od przyszłego tygodnia pod fitnesem będzie drugi zielony Forek SG, taki sam jak mój tyle że z WIATRAKIEM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona będzie miała turbo a ty stare auto ?????

 

 

 

A to zwracam honor he he tak czy siak trzeba namierzyc kto tym jeździ. I jak zawsze z dzisiaj forumowy forek na gałeczki pod siłką i o 17 widziany na katowickiej w chorzowie czarny hawk n/a

Odpozdrawiam - Forumowy Forek :) Od przyszłego tygodnia pod fitnesem będzie drugi zielony Forek SG, taki sam jak mój tyle że z WIATRAKIEM :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 16.45

Kto do mnie machnął z oświniaczonego, czarnego Forka SG turlającego się w korku na Tychy? Kuba? Jakby co, odmachnąłem w ostatniej chwili, ale chyba nie zauważyłeś. Niniejszym dzięki i odpozdrawiam. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj trasa Ostrów-Pyrzowice-Katowice-Ostrów dla kierownika czarnego Forka spotkanego w Kępnie przy torach (było machanko) oraz w ostrowie dla niebieskiego bloba na PKr na światłach przy Wrocławskiej

 

Odpozdrawiam radośnie :D (to ja, kierownik czarnego Forka z Kępna) ;) .

 

9 lat przeszukuję ten wątek i macham wszystkim z niebieskim owalem na atrapie (czasem nawet Fordowi mi się machnie   ;) ) i wreszcie ktoś mnie na Forum pozdrowił ! Hurrra :yahoo:

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia z wczoraj trasa Ostrów-Pyrzowice-Katowice-Ostrów dla kierownika czarnego Forka spotkanego w Kępnie przy torach (było machanko) oraz w ostrowie dla niebieskiego bloba na PKr na światłach przy Wrocławskiej

 

Odpozdrawiam radośnie :D (to ja, kierownik czarnego Forka z Kępna) ;) .

 

9 lat przeszukuję ten wątek i macham wszystkim z niebieskim owalem na atrapie (czasem nawet Fordowi mi się machnie   ;) ) i wreszcie ktoś mnie na Forum pozdrowił ! Hurrra :yahoo:

 

miło mi :) chociaż ja miałem spóźnioną reakcję ze zmęczenia, nieswyspania, korków i gorąca więc machałem w ostatniej chwili ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...