Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę forestera SH który machał do mnie wczoraj na Słowacji w Namystowie. Jest na forum ?

Pozdrawiam tez kierowcę niebieskiej wanny z rej. chyba KLI obok którego stalem na parkingu Tatralandii. Miał swiniaki na lusterkach.

Siema Zbyszek, jestem jestem. Pewnie jak by nie korek na wjeździe do namestova to bysmy sie nie spotkali. Zapraszam na spota nad zalew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot to bedzie na pewno. Ale pewnie szybciej na holdach w Kato.

Na zalewem masz jakas fajna miejscowke?

 

 

 

Pozdrawiam kierowcę forestera SH który machał do mnie wczoraj na Słowacji w Namystowie. Jest na forum ?

Pozdrawiam tez kierowcę niebieskiej wanny z rej. chyba KLI obok którego stalem na parkingu Tatralandii. Miał swiniaki na lusterkach.

Siema Zbyszek, jestem jestem. Pewnie jak by nie korek na wjeździe do namestova to bysmy sie nie spotkali. Zapraszam na spota nad zalew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałdy w Katowicach są fajne, ale tutaj też jest gdzie się po wspinać, muszę kiedyś pobadać teren, bo stare trasy po jakich jeździłem SFem dla SH wydają się zbyt hardcorowe. Fajnie było sobie pomachać u siebie na kolegę z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki mocniejszej wersji samuraja z poniższego zdjęcia, napotkanego dzisiaj w Galerii Katowickiej (pomimo, że parking pękał w szwach jakimś dziwnym trafem akurat miejsce obok było wolne. Cóż za przypadek  :P )

 

21ceckl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika granatowej(?) imprezy spotkanej wczoraj w okolicy jaroszowa (jechałem outbackiem, wiozłem rower na haku).

machał, ale nie zdążyłem go odpowiednio wcześniej zauważyć.

 

ciut potem była srebrna impreza, tym razem zdążyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli: Kraków, powiedzmy okolice zajezdni w Łagiewnikach (żeby nie było dokładnego adresu ;-), przed 21:00: kto parkował czerwony bolid z wlotem na masce i belkami na dachu pod moim blokiem? ;)  Świnki były. Szedłem na zakupy, pomyślałem, że jak wrócę, to wetknę kartkę za wycieraczkę, a tu lipa, po 15 min. autka już nie było :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, poniedziałek, ok. 16:30:

 

1). czarne Legacy (chyba) w okolicach Ronda Kotlarskiego przeszło obok mnie lewym pasem. Nie pomachałem, bo świnka była tylko na tylnej szybie, a na lusterkach nie widziałem ;-)

 

2). Kogo "misiaczki" zatrzymali do kontroli na Zabłociu? ;-) Czerwone lub bordowe auto (chyba Fiat??), ale zobaczyłem kątem oka różową świnkę z tyłu! :D  Mam pytanie: za co tam zatrzymują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Subarowiczów z wczoraj z trasy Giżycko - Kraków.

Dojrzałem tylko dwóch oświniaczonych. Oba to Forki. Jeden na DK8 około 11:30, drugi w Zielonce przy Warszawie około 12:30

Edytowane przez Suseł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...