Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę czarnego Evo IX nr rej WI xxxxx widzianego 3 dni temu na kruczej przy grand hotelu - poznałem po tablicach bo znim sie goniłem 2 tygodnie temu, z Magdalenki do Grójca - nieźle było :mrgreen: (czy wersja 280 km też chałasuje z tłumika jak 340konna??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej Imprezki 04-05 z nalesnikiem (prawie dokladnie takiej jak moja, hehe) spotkanego dzisiaj przed poludniem na koncu Rosola i dalej w strone Galerii Mokotow. Leciales przede mna na Rosola, a po wjechaniu w Doline Sluzewiecka ja wyminalem wszystkich prawa strona. Usilowalem pomachac przy kinie Kadr, ale stalem daleko z przodu i chyba nie bylo widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie jest tak.

 

Od kilku dni jestem w Japonii i dostałem TOTALNEGO MEGA OCZOPLĄSU :shock:. Japonki (nie chodzi mi o klapki, a o dziewczyny :mrgreen:) są cudowne: wszystkie szczupłe - praktycznie nie widzi się dziewczyn nawet z małą nadwagą, już nie mówiąc o paskudnym cielsku, czy tłustej dupie :twisted:, wszystkie ubierają się sexy (mówiąc obrazowo: jak dziwka-lolitka-barbie w jednym), mnóstwo chodzi w mini i na obcasie, a do tego w pończochach. PO PROSTU RAJ!!! :cool:

 

Nie kituj, spotkałem Twoją Forumowość w Jej Majtkowej Imprezie przy biurowcu Focus (pl: fakus), więc albo wysłałeś sobowtora do Japan, albo to on Ciebie tam wysłał :cool:

 

pozd

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem Twoją Forumowość w Jej Majtkowej Imprezie przy biurowcu Focus (pl: fakus)

 

:shock:

 

Pomylenie mnie z arno to dla mnie prawdziwy zaszczyt :mrgreen:.

 

Sorry, nie znam ani Ciebie ani Arno osobiście. Znam was tylko ze względu na wasze publiczne występy, że tak to nazwę. Jednak obstawiam, że to Ty spotkałeś się ze mną przy szlabanie w stronę ul. Filtrowej.

 

Ale mniejsza o to, wszedłem w konflikt z administacją tego bunkra i za parę dni dostanę nagrania z kamer przemysłowych. To są setki godzin, ale odnaję tego przystojniaka za kierownicą STI-ajki, i opublikuję te zdjęcia. Niech Forumowiczki odgadną czy to Ty czy Arno. Wszak dziewczyny są bardziej spostrzegawcze niż ślepe samce... :grin:

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, o, ja Cie w takim razie tez pozdrawiam :P Jechalem z Arylin.ka, wiec nie zwracalem uwagi na to, co sie dzieje wokol tylko bylem wpatrzony w jej...oczy ;)

 

i tak byś mnie nie widział, bo stałem na przystanku jakieś 50 metrów ;) od miejsca w którym skręcałeś w prawo :D. Ma się jeszcze to oko, a ty dość charakterystyczny samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...